Základní informace

MANDALA ADVENTURES CK VZNIKLA OFICIÁLNĚ NA JAŘE 2016 Z CESTOVNÍ AGENTURY M ADVENTURES, KTERÁ ZAHÁJILA ČINNOST V ROCE 2011.

Majka Dubová (www.ckmandala.cz/majka) začala svoji cestovatelsko - průvodcovskou kariéru na Sumatře, kam se dostala poprvé v roce 2009, kdy sem přijela pomáhat jako dobrovolnice po zemětřesení, které zastihlo oblast Západní Sumatry. Propadla kouzlu tohoto místa a od té doby zde s přestávkami strávila několik let. Během této doby trávila čas výhradně s místními obyvateli a poznávala kulturu, tradice a místa tohoto kouzelného ostrova. V roce 2011 se rozhodla, že tento unikátní kout světa chce představit i jiným lidem z Evropy. Začala vytvářet síť místních průvodců a zaměřila se na zjišťování možností cestování, ubytování a zajímavostí pro návštěvníky z jiných zemí. Následně se cesty díky zájmu klientů rozšířily také na celou Indonésii, Vietnam, Srí Lanku, Thajsko a další destinace i mimo Asii.

V roce 2015 se přestěhovala na indonéský ostrov Bali, kde se potkala se svým současným manželem (www.ckmandala.cz/mira). Založili zde rodinu a společně take založili cestovní kancelář MANDALA ADVENTURES.

MANDALA ADVENTURES CK si zachovala původní myšlenku realizovaných cest. Naše filozofie je o poznání navštívených míst více do hloubky. Snažíme se cestami otevírat nové obzory na svět a tím i na sebe samotné. V tuto chvíli spolupracujeme s dalšími českými průvodci, kteří mají podobný životní postoj a způsob cestování. Znají místní poměry a milují cesty s hlubší myšlenkou. Chceme Vám nabídnout radost i poznání a možnost nahlédnout i do zákoutí, která bývají běžně méně známá nebo skrytá.

V současnosti se cesty rozšířili i na ozdravné,odpočinkové a retreatové pobyty. Postavili jsem komorní české centrum regenerace uprostřed ostrova Bali – www.otevrene-srdce-bali.cz. Zde realizujeme odpočinkové, rozmazlovací a ozdravné pobyty.