Tak trochu jiná cestovka

Nabízíme zážitky na celý život

DOVOLTE SI VÍC

Procestujte vysněné místo v malé skupince. Nechte se provázet průvodci, kteří v místě žijí a poskytnou Vám informace ze všech oblastí života.
Doopravdy odpočívejte. Vše potřebné za Vás udělá profesionální tým. Nechte o sebe pečovat. Je to návykové a moc hezké.
Užívejte si sami sebe a krásy navštívených míst. Získejte nový pohled na svět, ale především nový pohled na sebe sama

"Skvělé, super, báječné :-) "
Jaroslava Šimková
Svitavy
"Vřele doporučujeme."
Petr a Alena Heroldovi
Čelákovice

REFERENCE

OČIMA KLIENTŮ

Nikdy mě nenapadlo jet na dovolenou do Vietnamu, ale když jsem úplnou náhodou našla na internetu nabídku odjet na 14 dní do této země a poznat ji ze Severu na Jih, neváhala jsem. Zaujala mě hlavně informace, že průvodkyně bude Češka, která žije v Asii. Napadlo mě, že o té zemi nic nevím, znám jen ty „Vietnamce z tržnic“, kteří si v Česku žijí svým životem. Po návratu se na ty všechny lidi dívám úplně jinak a trochu chápu jejich životní styl, který je naprosto odlišný od toho našeho. Celá cesta byla výborně naplánovaná, každý den na jiném místě, pestrá směsice všeho, co můžete na takové cestě zažít. Použili jsme snad všechny dopravní prostředky: letadla na místní přelety, autobusy, taxi, kola, lodě a loďky, rikši a kanoe. Ochutnali jsme spoustu jídla, poznali jsme nové přátele a viděli jsme, že naše evropská úroveň není úplná samozřejmost a o to více ji teď vnímám. Nejvíce jsem ocenila jednu z prvních vět naší milé průvodkyně: Užívejte si každý den a nemyslete na program na zítra, to Vám vždycky řeknu až večer!“. A to bylo osvobozující pro naši mysl, člověk mohl úplně vypnout a jen si užívat. Takovou dovolenou bych doporučila všem jako restart v tom našem hektickém a digitálním světě.

Majku Kadlecovou známe s manželem již přes 20 let. Vždy jsem obdivovala s jakým nasazením a entusiasmem pracuje. Když se rozhodla změnit svůj život, žít v Indonésii a založit si tam cestovní agenturu, věděla jsem, že je to pro ni to pravé, a že velmi dobře dokáže zúročit své předchozí zkušenosti z vysokých manažerských pozic ve společnosti Mattel ČR a Polsko. S Majkou jsem podnikla dvě výpravy, jednu sama s 8-letým synem po Thajsku (Krabi a Kho Lanta), kde nám Majka zajistila veškerou organizaci a dala dohromady program, který jsme si již sami na místě zajišťovali. Vše proběhlo bezvadně a k naprosté spokojenosti nás obou. Byla to pro nás úžasná zkušenost, která velmi posílila vztah matky se synem. Proto, když jsme se s manželem bavili o možnostech dalšího nezávislého cestování, tentokrát s celou rodinou (děti 9 a 11 let), padla volba opět na Majku. Majka nám připravila program s rozpočtem, zajistila veškerou organizaci dopravy a ubytování, zajistila skvělého místního průvodce. Díky ní jsme projeli Singapur, Anambaské ostrovy, Sumatru a Kuala Lumpur, poznali místní zvyky, odpočinuli si na ostrovech nepoznamenaných turistickým ruchem, krmili opice v džungli, viděli přes 1000 druhů orchidejí a velmi dobře se bavili. Prostě pro celou rodinu zážitek na celý život. Díky moc, Majko! Až budeme chtít poznat další země JV Asie, obrátíme se opět na Tebe!

Byla jsem s Mandala Adventures na Bali. Na Bali jsem nejela ani tak kvůli místu, ale mělo se tam tančit a zpívat s Luckou a Štěpánkou a já si přála holčičí dovolenou. O to více mě Bali ohromilo. Je nádherné, úžasné, magické. Hory, kopce, údolí a moře. Příroda se vší tou svěží zelenou, patřící palmám, banánovníkům, chlebovníkům a mnoha dalším, co se můžete kochat třeba jen tvary korun nebo listů. Stromům které dávají i mnoho koření i kakao, které jsem neznala. Rýžová políčka všude... A to ovoce. Toho se nikdy nepřejíte. Plody dračího i hadího ovoce. Každý den fresh juice. A ta rozmanitost jídla. Všude, kde jsem byla, jsem ochutnávala. Bylo to tak dobré, až jsem si sebou vezla koření domů. V programu zájezdu byl i kurz vaření. Pod stříškou v jejich pralese, vařilo se na ohni a všichni jsme si to užili. Teď alespoň víme, jak se co vaří a jak vypadá jejich koření. Na Bali jsou lidé velmi věřící, denně se modlí a vyrábějí obětinky pro jejich obřady. Na usmíření všech duchů. Takže se lidé na Vás stále usmívají, jsou úslužní. Ten kdo věnuje tolik času modlidbám, ten nemůže nikomu vědomě ublížit, takže jsem cítila všude, kde jsem byla, v bezpečí a v klidu. Také bylo velmi milé pozvání na jejich obřad. I jejich chrámy s atmosférou pokory a víry. Je těžké, o čem psát dříve. Ani tady vše nezmiňuji. Velké poděkování Majce, majitelce cestovky. Připravila nádherný zájezd s programem, který nám dal poznat Bali z mnoha úhlů. Byli jsme na třech místech ubytování a každé jsem si užívala. Všude bazény, snídaně v zahradách či na terase u moře. Výlet na kole 30 km jen z kopce byl neuvěřitelný. Trek na posvátný chrám na protějším kopci, kde jsme cestou brodili i řeku, také. Jeden den na pláži bez lidí. Jejich městečka, vesničky i to počasí stále na tričko, ta hra na smlouvání a stálý úsměv. S holkami jsem si užila tanec i zpěv. V každém místě hodinové balijské masáže za 200,-kč na hodinu. Milá průvodkyně Petra, která nás na výletech doprovázela. A také návštěva místní vědmy. Takže byl život před Bali a po Bali. Mnohé už není, jako bylo dříve. A jsem za to vděčná. Co k tomu všemu říct. Děkuji Majko!! Děkuji za vše, čím jsi náš pobyt udělala ještě krásnější. Za Tvoji organizační schopnost vyjít nám všem vstříc a zařídit program i pro jednotlivce. Toho si velmi cením. Za všechen čas a pozornost kterou jsi nám věnovala. Děkuji Majko. A vím, že se na Bali ještě vrátím, protože tam je RÁJ

Jedna z nejlepších věcí, co mě mohla v životě potkat, je cestovat s Mandalou Adventures. Program cesty byl perfektně vymyšlený - bylo tam všechno, co si člověk přeje na Bali vidět - přírodu, chrámy, moře, pláž, balijský dům, vulkán při východu slunce, delfíny, města, trhy, záhrady a ještě mnohem víc. Všude jsme byly přijaty velmi pěkně a všichni znali a moc si vážili naší Majky - majitelky firmy a průvodkyně. Maja je zážitek sama pro sebe - krásná, energická, plná nápadů a schopná okamžitě zareagovat na všechno. Přitom je mimořádně výmluvná a ví snad všechno o Bali, o lidech v Indonésii, o jejich zvycích a způsobu života. Všude nám pěkně vysvětlovala a ukazovala všchno zajímavé. Bez nadsázky jsi nejlepší průvodkyně na světě a každý, kdo cestoval s Mandalou Adventures to rád potvrdí. Nebudu počítat, kolik věcí jsem zažila poprvé díky cestám s Mandalou - Majka mě i ostatní, kdo chtěl, vozila na motorce, koupali jsme se při východu slunce v Indickém oceánu s delfíny, měli jsme luxusní balijské masáže, potkali jsme se s místními šamany a léčiteli. Abych to shrnula - půl roku po první cestě jsem zase cestovala s Mandalou, potom zas a protože jsem nadmíru spokojená, chystám se na další cestu v lednu. Jsem přesvědčená, že se budu cítit šťastná jako doteď. Děkuji Ti, Majko! Děkuji za neobyčejně krásné zážitky a za inspiraci!

S CK Mandala jsem letos byla dvakrát, a pokud by záleželo jen na mě a okolnosti to dovolily, mám do hodiny zabaleno a jedu znovu. Byla to úžasná zkušenost. Všichni průvodci jsou neuvěřitelně vstřícní, dobře seznámeni s kulturou dané země, místními lidmi a jejich každodenním životem. Je to určitě dáno tím, že žili/žijí v dané zemi a dobře znají mentalitu, zvyky a samozřejmě jazyk místních obyvatel. Líbilo se mi a moc oceňuji, že jsme byli malá skupina, tudíž nebyl problém domluvit se a program si přizpůsobit tak, aby vyhovoval nám všem. Každý den byl plný zajímavých zážitků a zkušeností a jiný než předchozí. Těším se na další dobrodružství, díky!

Absolvoval jsem téměř měsíční cestu po Indonéských ostrovech Bali - Jáva - Sumatra. Během cesty jsme procestovali tři totálně odlišné ostrovy. Měl jsem pocit, že přejíždím z jednoho světa do druhého. Zážitky byly rozhodně intenzivní a petré. Informace o jednotlivých místech byly vyčerpávající a velmi zajímavé. V průvodcích je nenajdete. Nadchnul mě osobní přístup a pohodová atmosféra. Organizace celé cesty byla na jedničku.

Protože s Májou se nikdy neztratíte. Protože je o Vás vždy a všude s péčí postaráno. Protože s Májou máte pocit bezpečí. Protože Mája se zajímá o to, jak Vám je, co byste si přáli, po čem toužíte. Protože je s ní legrace. Protože s ní můžete probrat, co život dal a vzal. Protože se s ní cítíte jako s kamarádkou. Protože s ní i ve světě máte pocit domova. Protože si umí užívat života a krásně Vás tím nakazí. Protože má velké srdce i náruč. Protože Mája je tu pro Vás. Děkuji, milá přítelkyně, Romana

Ahoj Majko, chci ti touto cestou poděkovat za úžasné zážitky a opravdu báječně strávenou dovolenou. Cestování s tebou naplnilo mé očekávání a touhy poznat zemi z pohledu místních lidí. Navštívit památky země s místními průvodci. Ochutnat místní plody přímo na místní tržnici. Bavila mě i kombinace odpočinku a poznávání. Oceňuji, že jsi byla k dispozici kdykoliv jsem potřebovala radu a nebo :) nekonečný proud informací o dané zemi:) a vždy s úsměvem a dobrou náladou. Proto jsem s tebou cestovala už na Bali a Jávu a letos na Srí Lanku. A už se těším na leden a Thajsko. A tím to rozhodně nekončí. Děkuji a přeji hodně takových spokojených klientů jako jsem já:)

Věnuji se výuce a praktikování ČCHI-KUNGU (QI-GONG) - RELAXACE - MEDITACE - TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY - OSOBNÍMU ROZVOJI a dalším aktivitám, které pomáhají zkvalitňovat život. Pro své klientky jsem s Majkou organizovala již několikrát semináře na Bali a přilehlých ostrovech. S Majkou a CK Mandala to pro mne i celou naší skupinu byl vždy jedinečný zážitek. Skvělý servis, program a co hlavně! Člověk pozná místní kulturu, lidi a místa, kam by se nikdy nepodíval... Sebepoznání na cestách na všech rovinách... Doporučuji. Michaela Světlo Slunce

Absolvoval jsem již několik cest. První po ostrovech Bali, Jáva a Sumatra. Další na Srí Lanku a Maledivy a naposledy letos na Flores a Komodo. Obecně se mně líbí, dobrá organizace dovolené, informovanost o cestě před dovolenou, zajímavý program a zajištění v průběhu pobytu, dobrá nálada se skvělými průvodci, vyváženost odpočinku, cestování na nová místa a různých outdoor aktivit.

Hledala jsem dovolenou s aktivním odpočinkem (nebaví mne jen ležet u moře), zároveň s nevšedním poznávacím obsahem a s ne příliš velkým počtem účastníků. To vše a ještě mnohem více se mi dostalo s Cestovní agenturou MAdventures. Profesionální přístup, znalost místního prostředí, zájem o klienty mne oslovil natolik, že jsem s Majkou absolvovala dovolenou opakovaně.

Cestování s Majkou bylo jiné, než jsem byl doposud od cestovek zvyklý. Na letišti na Bali nás čekala krásná a energická žena plná lidskosti. Moc se mi líbilo, jak vybírala místa dle citu. Bylo velmi příjemné se nechat vést na celém pobytu a užívat si přítomnosti v partě skvělých lidí. Děkuji! JZ

Letos v květnu jsem se zúčastnila s kamarádkou zájezdu s vaší cestovní kanceláří na ostrov Bali. Tento zájezd byl nazván " Láska na ostrově bohů" a byl obohacen seminářem o vztazích a lásce, který vedla Iveta Clarke. Chtěla bych všem a hlavně Majce Kadlecové moc poděkovat za úžasné zážitky. Byla to pro mě po dlouhé době opravdu velice krásná dovolená, naprosto stoprocentně zorganizovaná. Po celou dobu se nám Majka věnovala a v podstatě nám plnila vše co nám na očích viděla. Všechny lokality, které jsme navštívily byly téměř mystické a zároveň jsme měly možnost poznat život a zvyklosti Balijců. A jako třešnička na dortu byl seminář o lásce, který celý zážitek ještě umocnil. Seminář byl velice zajímavě vedený a spoustu postřehů jsme si odnesly do svých životů. Tento zájezd byl opravdu výjimečný a ještě dnes z něho vnitřně žiji. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám hodně takto spokojených klientů a jsem si jistá, že s vámi určitě zase někam pojedu, a vřele všem doporučuji.

Letos v říjnu jsem se zúčastnila meditačně-poznávacího pobytu na Bali a jsem opravdu nadšená! To, s jakým citem pro nás Mája připravila poznání ostrova, obyvatel a zvyklostí, se dá jen těžko popsat. Prostě nádhera! Pobyt a organizace z Májiny strany se krásně propojovaly s nároky na meditaci, kterou nás provázela vyjímečná žena Eva Prokešová. Chci poděkovat za to, že jsem se mohla během tak krátké doby skutečně dotknout tamního života s perfektním servisem okořeněné zajímavým vyprávěním. Mája je nádherný člověk, který vede cesty s citem a respektem ke všem ostatním. Zážitky a pocity, které z cesty mám, mě hluboce naplnily a budu se těšit na další cestu s Mandala ADVENTURES.

Když cestovat na jih, tak jednoznačně s CK Mandalou :-) individuální přístup, malá skupinka, žádné honění se za památkami, ideální propojení relaxu i dobrodružství, zajímavý program přizpůsobený na míru klientům a hlavně, o nic se nemusíte starat. Jen přijet, vidět, zažít a prožít a spoustu nádherných vzpomínek si odnést. Moc děkujeme za nádherných 14 dní na Bali - bylo to, jako bychom tam byly celý měsíc, a máme pocit, že jsme poznaly Bali skrz naskrz i díky dokonalé znalosti Majky místních zvyků a přátelským setkání s místními lidmi, šamany i šamankami.

Již jsem v doprovodu s průvodkyní Majkou absolvoval dvě cesty - do Vietnamu a na Sumatru. Cesty byly připravené s velice pestrým programem, krásně vše na sebe navazovalo. Během těchto cest jsme viděli spoustu zajímavostí a krásných míst. Baví mě, že jsme se setkali s místními obyvateli a měli šanci poznat místní kulturu a každodenní život. Jako klientovi se mi nejvíce líbí osobní přístup, flexibilita a originalita přístupu k destinacím i účastníkům. Mám vždy pocit, že je o mě nadstandardně postaráno. Díky malé skupině jsem měl šanci doplnit naplánovaný program o návštěvu míst, která mě zajímala.

Vřele doporučujeme, sedí vše co píšou ostatní - individuální přístup, nádherné zážitky šité na míru dané skupiny, super přístup v každém ohledu. Děkujeme

Přes počáteční dlouhé úvahy, zda se vydat s cestovní kanceláří na naši "nejdražší" dovolenou v životě, jsme si už v polovině zájezdu museli přiznat, že nelitujeme rozhodnutí cestovat s CK Mandala na dechberoucí ostrovy Bali a Lombok. Vřelé díky Majce Kadlecové za naplánování skvělého programu a zajištění trasferů, ubytování, vstupů, průvodců, skvělého jídla a za zprostředkování jedinečného zážitku. Velmi si vážíme svatebního daru, kterým byl jedinečný výlet na raftech - jen my dva a drobný průvodce. Skvělá zkouška na začátku manželství. Napadlo nás, že jestli přežijeme divokou řeku ve zdraví, tak už snad všechno :-) Krásnější svatební cestu si ani nedovedeme představit. Děkujeme za nezapomenutelné zážitky všem, kteří s námi cestovali, jógovali a strávili s námi dva nezapomenutelné týdny v ráji.

Chtěl bych Vám velice upřímně poděkovat za naplánování, organizaci a péči o naší výpravu ve Vietnamu v čele s naší skvělou průvodkyní Míšou Neumanovou. Je radost s takovou dámou trávit čas, zjednodušeně proto, že je usměvavá, pozitivně naladěná, empatická, je z ní cítit, jak má Asii ráda a zajímá se o ni, prostě si sama ten zájezd užívá a v těchto konsekvencích přenáší všechna ta pozitiva na celou výpravu = ideální kombinace. Já jsem trošku rebel a moc neposlouchám, ale ona mi vždy se svojí lehkostí a úsměvem vrátila pozornost. Byl to můj první trip do Asie, asi o to větší dojmy, síla zážitků, emoce atd.. ( SAPA, CAN THO – buš, plovoucí trhy ), ale to nic nemění na skutečnosti, že přesně víte, jak vhodně rozložit destinace s prolínáním poměrně náročného cestování s možností nadstandardního odpočinku v hotelích a penzionech, které rozmazlený Evropan potřebuje k dobití baterie. Ještě jednou děkuji za velmi fajn akci, zkrátka dávám palec nahoru, budu Vás bezpochyby vřele dále doporučovat.

Skvělá organizace a super lidi. Bali se díky Mandale stalo úplně nejvíc mojí srdcovkou. Diiiiky!!! A určitě pojedu zas!

Na sklonku roku 2017 jsem se vydala s Mandala Adventures CK na Srí Lanku a Maledivy. Byla to skvělá volba. Cesta byla výborně zorganizovaná, měli jsme moc milého a ochotného řidiče, bezvadnou průvodkyni, krásná ubytování, a hlavně jsme viděli mnoho zajímavých míst. Více by se do programu určitě nevešlo. Cesta ze Srí Lanky na Maledivy trvá hodinu letadlem a je to výborný nápad tyto dvě destinace spojit. Čtyři dny na malém ostrůvku úplně stačí, byla to příjemná relaxace po cestování Srí Lankou.

V květnu 2017 jsem se rozjela na ostrov Bohů Bali, kde jsem měla možnost zažít kurz Sám sobě terapeutem připravovaný spolu s Mandala Adventures CK. Naším skvělým průvodcem reflexní terapií a stravováním byl Míra Dub. Prohloubily jsme si vnímání svého těla, dovolily jsme si cítit (to pozitivní i negativní a negativní jsme se učily přijímat). Naučily jsme se, jak si pomocí reflexní terapie pomoci, kdykoli je třeba. Tato cesta byla jedním z mých nejsilnějších zážitků v mém životě a všem přeji, aby měli možnost zažít něco podobného.

Po návratu z cesty Bali jinak s jógou bych ráda poděkovala všem, kteří se na organizaci tohoto "záletu" podíleli. Vše klapalo od prvních okamžiků na Bali. Zajímavý program, krásné ubytování, organizace přejezdů z místa na místo, ochota a bohaté znalosti průvodců P. Obrovské, D. Volfové a M. Duba byly vždy jistotou, která přispívala k pohodě celého týmu zúčastněných. Přeji CK Mandala mnoho dalších spokojených zákazníků a držím palce. Jste na dobré cestě. Jen tak dál!

Chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou cestu do Indie a za Vaši podporu před odletem i během celého pobytu. Program byl vynikající. Každý si v něm mohl najít něco podle svého gusta. O kvalitu cesty se zasloužila zejména Dáša. Díky ní jsme se dostaly na místa a na akce, na jaké bychom se samy s určitostí nedostaly. Díky její dokonalé znalosti místních poměrů jsme se účastnily v Rišikéši hinduistických rituálů, které já osobně vnímám jako velmi přínosné, byly jsme na Dalajlámově učení atd. Měla perfektně "zmáknutou" dopravu. Pro mě nepochopitelným způsobem dokázala zařídit, že na nás autobus/autokar čekal na správném místě, ve správnou dobu. Okamžitě reagovala na každý náš povzdech, dotaz, požadavek. Byla prostě báječná.

Bali s Mandalou, neuvěřitelný zážitek! Vše naprosto úžasné, promyšlené, zařízené, pohodové. Ubytovaní, výlety, restaurace, relaxace, duchovno... Jako návštěva u blízkých přátel, milých a laskavých, kteří dělají vše pro to, abych se cítila dobře a znovu našla ztracenou rovnováhu. Volila jsem cestu "Bali srdcem", uz dávno jsem nebyla tak šťastná. Moc děkuju a už si nemohu představit nikoho jiného než "Mandalu" na své další cesty...

Ďakujeme - CK Mandala - konkrétne jej majitelom a našim sprievodcom v jednom Majka Kadlecova a Miroslav Dub za 2 nádherné strávené týždne na ostrove Bali.. Pre tých, ktorí majú radi a vyhľadávajú individuálny prístup ušitý priamo na mieru - možme po našej skúsenosti len a len doporučiť. Ako hovorí Mirko Dub : nic nemusíte len si to tu užívajte a relaxujte, my sa o všetko postaráme. Spojenie profesionálneho prístupu s tým ľudským a v prepojení na znalosť miestnej lokality, prostredia, zvykov a miestnych ľudí - dokonalé spojenie keď si chcete užiť Bali a nechať sa rozmaznávať (napríkald hodinovou masážou už od 5€)... Držíme palce CK Mandala a veríme, že sa stretneme aj na ďalších cestách po Azii či už Thajsko, Vietman,Papua, Borneo alebo aj iné oblasti sveta... Rovnako ďakujeme za spoločnosť našim spolucestovateľkám Petra Cavallaro, Roxana Zahradníková, Jaroslava Šimková. NAAAAJS!

Ostrov Bali mě lákal již velmi dlouho. Na internetu je nespočet nabídek, ceny různé, hledat nejlevnější není asi dobrá volba. Náhody neexistují, proto když jsem objevila na FB příspěvky právě z Bali, od mé kolegyně Petry Cavallaro, a poté dostala i její doporučení vydat se sem s CK Mandala, nebylo o čem dál přemýšlet. Velké díky, Majko i Mirku. Díky za Váš profesionální a přesto laskavý a osobní přístup, za možnost sblížit se s balijskou kulturou, jejími příjemnými lidmi, za výběr komfortních rezortů, kde jsem byla opečovávaná, rozmazlovaná a kde jsem zažila překvapení z toho, že mě oslovovali jménem. Nezapomenu na sílu balijského rituálu poděkování Bohům, který jsme absolvovali spolu s přáteli, oděni do místních slavnostních oděvů. Oceňuji také organizaci výletů s místními průvodci, ať už při cyklo výletě či vaření tradičních jídel spojených s návštěvou místního trhu. Vždy platilo, na čem jsme byli dohodnuti a přitom tu stále byl ten pověstný gumový čas - návrat až ve chvíli, kdy jsme si vše prožili :-) Věřím, že to nebyla poslední cesta s Vámi. Nakonec jsem měla milou příležitost se potkat s jedním z Vašich spolupracovníků, průvodkyní Petrou, která se právě vrátila z cest po Borneu. Vyprávěla o svých zážitcích velmi poutavě a dokážu si velmi dobře představit, že bych i s ní prožila jednu ze svých dalších dovolených.

Jsme zpátky z cesty na Bali a Flores a ráda bych ještě zčerstva napsala pár poznámek. Přihlašovala jsem se dost na poslední chvíli a popravdě jsem ani moc nezkoumala, co všechno mne tam čeká. Byla to pro mne v tu chvíli téměř taková "nutnost někam vypadnout". Dala jsem na doporučení a hodně se v těchto věcech také řídím vlastní intuicí. První týden v Sidemenu byl jako pobyt v ráji. Místo překrásné, klid, pohoda, barvy, vůně, radost z bytí, zklidnění, odpočinek, zároveň pocit naplnění... Dáša velmi příjemná a vnímavá. Skupina fungující bez problémů. Druhý týden byl mnohem náročnější po všech stránkách, ale rovněž skvělý. Především díky Petře. Je naprosto báječná pozorná, vnímavá, znalá, pohotová i pohodová a tak krásně "nad věcí". Byly situace, kdy jsem její klid a úsměv na tváři opravdu obdivovala. Výběr destinací, spolupracovníků a míst k spočinutí také precizně vybraný. Děkuju za příjemnou cestu, stálo to zato. Přeju Vám hodně spokojených klientů a ať se Vám daří.

Byla jsem zcela nadšená z poznávací cesty na Bali. Dokonale zorganizované. Ten kdo hledá relax a odpočinek, nejen pasivní pobyt v rezortu u moře, tomu doporučuji tuto cestu. Je to cesta poznání nejenom Bali, ale i různých rituálů a života místních obyvatel. Načerpala jsem zde hodně energie.☺️ Těším se na další dobrodružství s Mandalou. Markéta K.

Dovolená na Bali byla úžasná. Vše perfektně zorganizované a naplánované. Doporučuji všem a děkuji❤️

CK Mandala si získala mé srdce hned 1. zájezdem na Bali a Jávu. Normálně cestuji na vlastní pěst, ale byla jsem velmi mile překvapena přístupem této cestovky. Dokonce jsem se setkala s velmi milým a ochotným přístupem paní majitelky. A nejen po emailu, ale také osobně. Také jsem byla velmi spokojena s průvodkyní, péče o klienty a její zkušenosti jsem velmi docenila. No a ten program!!! Co všechno se vešlo do 2 týdnů, navíc i setkávání s místními bylo velkým obohacením. To všechno je pro mě důkazem, že to dělají s láskou a zájmem o své klienty a já bych bez nich nezažila takové dobrodružství a sebepoznání. Naše druhá cesta ( už i s partnerem ) byla po ostrovech - Jáva, Flores, Komodo a bylo to opět skvělé a ještě báječnější !!! Děkuji Majko, Petro, Míro, Komangu ♥️♥️♥️. Zdraví Hani a Pavel.

Naprosto skvělá a nezapomenutelná dovolená na Bali! Majce s Mírou patří obrovské díky za všechny ty hluboké a krásné zážitky, které nám zprostředkovali. Díky jim oběma jsme měli tu možnost poznat, ochutnat a hlavně prožít Bali nejen jako obyčejní turisté, ale měli jsme možnost jít daleko hlouběji v našem poznávání. Díky vám oběma! :-*

S manželem děkujeme za nádhernou dovolenou, kterou jsme si užili od začátku až do konce maximálně. Zvláště můj manžel, který dovolenou dostal k 60. narozeninám, si užíval každý den naplno. Musíme pochválit průvodce Kubu. Díky jeho vynikající znalosti navštívených míst, kultury a jazyka nám nabídl opravdu originální zážitky. Takto ma vypadat zážitková dovolená! (Doporučení klientky, která v únoru 2020 absolvovala cestu "Tropická pohoda poloostrova Yucatán".)

Díky Mandala Adventures CK jsme s kamarádkami na Bali prožily nezapomenutelných 14 dnů. Program byl velmi různorodý a vyvážený, prohlídky proslulých chrámů se střídaly s aktivnějšími zážitky (výstup na sopku Batur, projížďka na kolech, jógová cvičení s místním lektorem či příjemně adrenalinový rafting). Díky důvěrné znalosti prostředí nás průvodkyně seznámila s místní kulturou i s životním stylem Balijců. Navštívily jsme místní tržnice i restaurace, vyzkoušely tradiční přípravu balijského jídla, seznámily se s postupem pěstování rýže i s mnoha dalšími zajímavými rostlinami, ochutnaly exotické druhy ovoce, ale i cibetkovou kávu, zatancovaly si s balijskými dětmi, absolvovaly skvělé kulinářské zážitky i úžasné balijské masáže... Děkujeme Majce Dubové za skvělou organizaci celého pobytu a využití služeb Mandala Adventures CK všem vřele doporučujeme!