Proč cestovat s námi

Osobní přístup

Naše cesty jsou připravované pro menší skupinky spolucestovatelů.  Jde nám o to, abychom se mohli všem věnovat jak na cestě, tak při přípravě na ni, tak po skončení cestování. Společné cestování vnímáme jako velice intenzivní zážitek, který je kvalitnější, když si ho užijeme s těmi, které můžeme lépe poznat. Je pro nás důležité pochopit, co kdo od cesty očekává a pak se snažit tyto očekávání naplnit.
 

Interakce s místními obyvateli

Setkání s místními na cestách je to nejkrásnější, co můžeme zažít. Snažíme se tato setkání zprostředkovat a tím umožnit lepší pochopení místních zvyků. Pozorováním každodenního života lidí v navštívených zemích nám mohou ukazovat, jak vlastně žijeme sami. Respektive, můžeme si položit spousty otázek. Ale v prvé řadě si tato setkání náramně užít.
 

Hlubší poznání navštíveného místa

Vždy se snažíme, aby cesta ukázala místní život z různých úhlů pohledů.  Programy jsou sestaveny tak, aby byly pestré a zaměřené na různé aspekty země – kulturu, přírodu, místní zvyky, kuchyni, vesnický i městský život. Naši průvodci znají dobře navštívená místa. Mnohdy v dané zemi žijí nebo žili. Znají tedy dobře i méně známá místa a mají informace o každodenním životě.
 

Česky mluvící průvodce po celou dobu ve všech destinacích

Pro skutečné poznání země považujeme za důležité předat informace našim klientům v jejich rodném jazyce. Ve všech destinacích Vás budou provázet průvodci MANDALA ADVENTURES CK. Tito lidé jsou tu pro Vás a vždy se budou snažit předat co nejvíce informací a být Vám k dispozici, když bude potřeba.
 

Kvalitní síť místních průvodců, která umožňuje maximální poznání místní kultury a země

Vždy spolupracujeme s místními průvodci a spolupracovníky. Je to záruka toho, že se seznámíte se zemí blíže. Také je to důležité pro pocit komfortu na cestě. V případě jakýchkoliv komplikací je tu místní člověk, který umí pomoci.
 

Z výdělku od každého klienta jsou věnovány finanční prostředky na podporu ekologických projektů 

Rádi bychom přispěli ke zlepšování našeho životního prostředí a přispěli i v zemích, které navštěvujeme, k udržitelnému životnímu stylu. Více informací o podporovaných projektech naleznete zde.