Roman Mudroch

"Filipíny se staly mojí životní láskou! Tyto exotické ostrovy na druhém konci světa rozhodně doporučuji a co víc, budu s radostí váš průvodce!"
Roman Mudroch
Roman Mudroch
Roman Mudroch
Průvodce Filipíny
Od roku 2014 se mi totálně změnil život, když jsem se přestěhoval za svojí filipínskou manželkou na Filipíny, kde většinu času žiji. Pokud bych se ale měl vrátit na svoje cestovatelské začátky, tak ty se rozvinuly hodně pozdě, až kolem roku 2009, kdy jsem poprvé vycestoval letadlem do světa. Tehdy jsme se sestrou cestovali na pobytovou dovolenou do Egypta.
 
Cestování mě od té doby chytlo, do Egypta jsem se ještě jednou vrátil, nicméně pak jsem začal cestovat sám dokonce po celém světě. Moje osudová cesta byla v roce 2012, kdy jsem se na Filipínách poznal s mojí manželkou.
 
Filipíny, kde je úžasná příroda, krásné pláže a super přátelští místní lidé, si mě hned podmanily a tak jsem si dal za cíl se na Filipíny za svojí manželkou co nejdříve přestěhovat. To se mi povedlo a nejen, že na Filipínách žiji, ale také pomáhám Filipíny v České republice a na Slovensku zviditelňovat díky mojí webové stránce o Filipínách, která se stala na internetu hodně vyhledávanou a čtenou.
 
Pokud rádi cestujete a chcete se podívat někam na druhý konec světa do tropických krajin, tak Filipíny rozhodně doporučuji a co víc, budu s radostí váš průvodce!