S rodinou v létě na BALI

Bali

za

13 500

/osoba (495 €)

Termíny

  • od 04. 06. 2020 - do 17. 06. 2020 (kód: 2006IDBAPB01)

Typ cesty: Pobytové balíčky

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Pobytové balíčky
Není náhoda, že ostrov Bali je oblíbený u návštěvníků všech věkových kategorií i různého založení. Na malé ploše nabízí možnosti pestrého vyžití. Od surfování na vlnách Indického oceánu po meditaci v horách, nebo relaxaci v masážních salonech. Malí i velcí, ti, co hledají odpočinek i ti, co potřebují aktivní vyžití si tu objeví své – vše je na tomto malém ostrově o rozloze podobné jako naše Morava k nalezení.
 
Balijská kultura je navíc velice tolerantní a návštěvníci se tu cítí vítáni. Všude a stále probíhající náboženské ceremonie dodávají místu kouzlo a přinášejí příjemný klid i při jen letmé návštěvě. Obyvatelé Bali zbožňují děti. Cestování s dětmi je tu proto také velice příjemné a pro děti pestré. Současně je tu bezpečno a standarty jsou vyšší oproti jiným asijským destinacím. To vše dělá z Bali příhodnou destinaci pro dovolenou s dětmi.
 
Pro rodiny s dětmi jsme vytvořili balíček, který se skládá z relaxace u moře a pobytu v soukromé vile s chráněným bazénem uprostřed rýžových polí. Vila je postavena za vesnicí Pejeng přibližně 10minut jízdy od městečka UBUD, které díky své poloze nabízí výhodnou pozici pro objevování ostrova. Poloha za vesnicí slibuje klid od rušných cest a soukromí v rodinné atmosféře. Detaily k vile zájemcům zašleme.
 
V rámci programu jsou připraveny aktivity, které rádi na základě vašich požadavků, věku dětí nebo zájmů upravíme, doplníme, změníme.
 
Co na své rodinné dovolené zažijete a uvidíte:
  • Krásné chrámy a kouzelná místa Bali
  • Turisticky stále neexponovanou romantickou pláž – Pantai Pasir Putih na východním pobřeží
  • Ubud - hlavní město spirituality a kultury, jeho lákadla i opičí les
  • Klasická řemesla Bali s lekcí vaření uprostřed rýžových polí
  • Jízdu na kolech a raftech uprostřed balijské přírody
  • Relaxaci v rýžových polích i u moře
  • … a mnohé další
 
CENA JE PLATNÁ PRO 1 OSOBU při cestování ve ČTYŘECH.
V případě, že plánujete cestovat v jiném počtu /3-5 osob/, cenu Vám na vyžádání spočítáme.
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelech u moře středně vyššího standartu se snídaní / 5 nocí 
Ubytování v soukormé vile s bazénem a veškerým potřebným zázemín se snídaní / 6 nocí
Transport se spolehlivýcm vyzkoušeným  anglicky hovořícím řidičem / dle programu / 
Veškerý program a vstupné uvedené v itineráři
Česky mluvícího poradce v místě na telefonu 
Veškerý servis CK
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku na Bali a zpět / cena obvykle od 16ti  do 20tis Kč - můžeme zajistit/ 
Stravu mimo snídaně
Program nad rámec uvedeného
Soukromé cestovní pojištění a pojištění storna cesty
 
Doporučené kapesné cca 350,- Kč.
 

 

Den 1
Odlet z Prahy na Bali.

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd na východní pobřeží do ubytování v příjemném hotelu s bazénem přímo na břehu Indického oceánu v přímořském letovisku Candidasa. V tomto městečku je spousty restaurací, obchůdků a masážních salónů. Přesto stále patří k místům, kde není velký pohyb turistů a nabízí klid k odpočinku. Zde pobyt 3 noci

Den 3
Relaxace na bílé pláži Pantai Pasir Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá.

Den 4
Relaxace na bílé pláži Pantai Pasir Putih . Možnosti masáží přímo na pláži. Možnost fakultativně zajistit výlet lodičkou na šnorchlování u malých ostrůvků v přilehlém okolí.

Den 5
Dopoledne odpočinek u moře nebo u bazénu. Odpoledne přejezd do Ubudu. Po cestě zastávka v chrámu Goa Lawah / jeskyně netopýrů. Tento chrám je významný pro každého Balijce především proto, že zde probíhají zásadní ceremonie měsíc po kremaci. Ta je v Balijské kultuře zásadním předělem v cestě duše do další úrovně. Ubytujete se v soukromé vile uprostřed rýžových polí, která bude na 6 nocí jen vaše.

Den 6
Tento den je pro vás připravena pohodová projížďka na kolech vesnicemi a rýžovými poli se sjezdem od hory Batur. Větší část cesty je z kopce dolů. Můžete si okusit tento ostrov jinými smysly. Uvidíte, jak se pěstují různé plodiny a jak obyvatelé tohoto ostrova opravdu žijí. Krásný zážitek je ukončen obědem.

Den 7
Dopoledne lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde uvidíte tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budete uprostřed rýžových polí v organické zahradě hned vedle vily a s sebou domů si odvezete kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.

Den 8
Dnešní den vás pozveme do posvátného lesa známého především pro své drzé obyvatele. Monkey forest uprostřed Ubudu je úchvatný především svými staletými stromy a nádherným chrámem. Nejvíce jsou však známí makakové – opičí drzouni, kterých tu žijí stovky.

Den 9
Dnes si uděláte výlet dle vlastního výběru: 1/ Výlet na rýžové terasy Tegalalang a chrámy v okolí - Návštěva chrámu Tirta Empul a Gunung Kawi, 2/Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi silné místo s příjemnou atmosférou, 3/ Raftování na řece uprostřed krásné přírody zakončené obědem / za tento program je příplatek 300,- Kč na osobu /, 4/ Výlet dle vašeho výběru – pokud máte místo, které vás na Bali láká a nenašli jste ho v programu, rádi vás sem zavezeme

Den 10
Tento den máte volný na relaxaci a samostatný program.

Den 11
Dopoledne relaxace, v poledne přejezd do jihovýchodní části ostrova, rozloučit se s oceánem. Ubytování v hotelu přímo na pláži v přímořském letovisku Sanur. Zde strávíte poslední 2 noci.

Den 12
Relaxace u moře. Je zde možné zapůjčit kola a projet se po pobřeží. Nebo jen odpočívat. V případě zájmu můžete odpoledne navštívit chrám Uluwatu na útesu nad oceánem a den zakončit na věhlasné pláži Jimbaran na večeři při západu slunce. Spousta restaurací zde nabízí čerstvé ryby a jiné speciality z moře (cena večeře není v ceně pobytu).

Den 13
Relaxace u moře nebo u bazénu. Nákup suvenýrů, masáže. Odpočinek před cestou zpět do Čech. Odjezd na letiště a let zpět do Prahy.

Den 14
Přílet do Prahy.