Pohodová PROVENCE s jógou

Francie

za

22 900

/osoba (839 €)

Termíny

  • od 31. 08. 2020 - do 06. 09. 2020 (kód: 2008EUFRPS01)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Mája Bílá

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Přidejte se na pohodový týden v krásném prostředí Provence, který strávíme pobytem v příjemné vile v romantické vesnici Goult, praktikováním jógy a výlety do blízkého okolí.
 
Můžete se těšit na okrový Roussillon, filmařské městečko Gordes, hrad markýze de Sade Lacoste, provensálské městečko Lourmarin, středověkou vesnici Cucuron a městečko pod platany Fontaine-de-Vaucluse. Pobyt si zpříjemníme návštěvou místních kavárniček, typických restaurací a obchůdků.
 
Jógou vás provede Veronika Plátová:
 
Jógu jsem potkala v roce 2007, o 3 roky později jsme už seděla v letadle směr Indie, s mlhavou představou o tom, co mě čeká. První indický pobyt mě dostal za psychické i fyzické limity, ale hlavně ukázal, co to ta jóga vlastně je.

Jóga mě dovedla na zajímavá místa, k vyjímečným učitelům a k báječným přátelům. Velký sen, kterým bylo otevření vlastního jógového prostoru, se mi splnil v roce 2012.

Svým přístupem mě nejvíce ovlivnili tito učitelé: Rolf Naujokat (Ashtanga vinyasa), Rajiv Chanchani (Iyengar jóga), Vijay Kumar (Ashtanga vinyasa), Ajay Kumar (Ashtanga vinyasa), BKS Iyengar (pranajáma, mudry), Andrea Smékalová, Matěj Jurenka a Petr Smil.

Mojí vlastní praxí je Ashtanga vinyasa, studuji pod vedením Ajaya Kumara z Mysore, v linii BKS Iyengara a TS Krishnamacharyi.

Více na: https://www.veronikaplatova.cz/o-me/
 
Cesta je připravena pro komorní skupinku do 10 osob.
 
CENA ZAHRNUJE
 
ubytování  se snídaní - 6nocí ve vile
dopravu a program včetně vstupného
lekce jógy s Veronikou       
služby česky mluvícího průvodce
zákonné pojištění CK 
 
CENA NEZAHRNUJE  
 
zpáteční letenku Praha-Marseille-Praha (cena se pohybuje v závislosti na době zakoupení mezi 4 a 7000 Kč. Se zakoupením letenky můžeme pomoci)
soukromé cestovní pojištění
pojištění storna zájezdu
obědy a večeře   
 
 

 

Den 1
Odlet z Prahy, přílet do Marseille (Marignane), přesun (cca 1h) na ubytování. Odpočinek, procházka po vesnici Goult, večer jóga.

Den 2
Jóga, volno, odpoledne výlet do Roussillonu: okrová stezka, městečko. Přejezd do blízkého filmařského městečka Gordes (př. film Dobrý ročník) prohlídka. Večer jóga.

Den 3
Volný program, jóga.

Den 4
Jóga + ¾ denní výlet: Lacoste- ruiny hradu markýze de Sade, vyhlídková jízda přes masív Luberonu na jižní stranu: umělecké typicky provensálské městečko Lourmarin s mnoha kavárnami, obchůdky s tradičním zbožím a galeriemi + blízký středověký Cucuron- vesnice s vodní nádrží na návsi( lemovanou kavárnami a restauracemi), kde se točily další scény z Dobrého ročníku + historické jádro vesnice (film Husar na střeše).

Den 5
Volný program, jóga.

Den 6
Jóga + půldenní výlet do Fontaine-de-Vaucluse, městečka pod platany, kde Petrarca skládal sonety Lauře ( možnost návštěvy jeho muzea), pramen řeky Sorgue pod 200m skálou, jehož hloubku marně zkoumal i J.J. Cousteau, četné typické obchůdky a restaurace, včetně michellinské. Cesta zpět přes vesnici St.Pantaléon.

Den 7
Jóga, transfer na letiště, odlet do Prahy.