Odpočinek na Bali - individuálně

Bali

za

17 900

/osoba (656 €)

Typ cesty: Pobytové balíčky

Kategorie: Pobytové balíčky

Celoroční nabídka – individuální poznávací cesta

 
Přáli byste si poznat Bali, ostrov Bohů, po vlastní ose, ale s jistotou, že se o vás někdo postará, dá vám zkušené tipy co navštívit, jaké vybrat ubytování, abyste byli spokojení a v případě nouze vám s čímkoli pomůže?
Tato individuální cesta spojuje komfort nerušeného odpočinku a cestování s vlastními přáteli nebo rodinou se zázemím, servisem a znalostmi, které vám mohou poskytnout lidé, kteří Bali znají jako své boty. Ponořte se tedy do objevování balijské spirituality a magických chrámů, odpočinku v svěžesti rýžových políček, znovuzrození po balijských masážích, lahodné chuti exotického ovoce a balijské kuchyně, vůně květinových obětinek i relaxace na krásných pláží bez starostí.
Náš česky mluvící delegát vás přivítá na letišti a posléze vám bude nonstop k dispozici na telefonu a naši anglicky mluvící řidiči se postarají o hladký průběh vaší cesty. Máte-li speciální přání, co byste chtěli na Bali vidět nebo zažít, rádi vám program upravíme na míru.
 
Co na naší cestě zažijete a uvidíte:
  • nejvýznamnější chrámy Bali - chrám "matku" - Besakih a vodní chrám Tirta Empul
  • relaxace na panenské pláži Pantai Pasir Putih
  • romantické vodní zahrady Tirta Gangga
  • lekce vaření mezi rýžovými poli
  • fotogenické rýžové terasy Tegalallang
  • umělecké a spirituální centrum ostrova Ubud a jeho opičí les a další lákadla
  • tradiční balijská masáž na pláži
 
 
Cena od 17.900.- Kč / dle počtu osob ve skupině.
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** / 9 nocí
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                              
Česky mluvící delegát na telefonu
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha
Soukromé cestovní pojištění
Nápoje, Obědy a večeře a soukromé výdaje
 
Doporučené kapesné cca 350 – 450  Kč na den.
 

 

 

Den 1
Let na Bali.

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd do hotelu u moře na východním pobřeží do městečka Candidasa, které i přes svou malou velikost nabízí příjemné restaurace, bary i masážní salóny. Zde strávíte 3 noci.

Den 3
Dopoledne doporučujeme odpočinek po dlouhém letu. Odpoledne navštívíte romantické královské vodní zahrady Tirta Gangga.

Den 4
Koupání a odpočinek na panenské pláži Pantai Pasir Putih nedaleko Candidasy.

Den 5
Ráno relaxace v hotelu u moře. Odpoledne přejedete do oblasti balijské vysočiny Sidemenu, kde budete obklopeni svěžími rýžovými poli a uklidňující zelení. Po cestě navštívíte chrám netopýří jeskyně Goa Lawah, který má pro balijce zásadní význam při kremaci.

Den 6
Odpočinek mezi rýžovými poli, možnost procházky po okolí, masáží, koupání v bazénu...

Den 7
Ráno se vydáte na ohromný tradiční trh, kde se dozvíte o plodinách a ingrediencích v balijské kuchyni a poté vás čeká lekce vaření v tradiční kuchyni uprostřed rýžových polí. Budete odjíždět nejen s plnými břichy ale také s recepty a novou inspirací.

Den 8
Dnes se přesuneme do středu ostrova do města kultury a spirituality Ubud. Po cestě navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na úpatí nejvyšší sopky na Bali Gunung Agung.

Den 9
Odpočinek v hotelu u bazénu a objevování lákadel Ubudu - výborných restaurací a kaváren, nákupů, masáží, galerií, kurzů řemesel, kulturních představení apod.

Den 10
Dopoledne výlet na chrám posvátného pramene Tirta Empul, kam místní chodí na rituální očistu, kterou můžete podstoupit také. Poté navštívíte fotogenická rýžová pole Tegalallang, kde se dokonce v případě zájmu můžete zhoupnout na obří houpačce.

Den 11
Ranní návštěva věhlasného opičího lesa nedaleko od hotelu, kde žije komunita nezbedných makaků. Poslední nákupy a užívání si lákadel Ubudu. Noční odlet zpět do Prahy.

Den 12
Přílet do Prahy.