Účetnictví a daň z příjmů pro profesionály - Nový Zéland- za krásami severního ostrova

Nový Zéland

za

94 900

/osoba (3 745 €)

Termíny

  • od 27. 11. 2020 - do 13. 12. 2020 (kód: 2011NZNZ01)

Typ cesty: Cesty na míru

Průvodce: Irena Křivánková

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Cesty na míru ID cesty: 2011NZNZ01
Pojeďte se s námi podívat na druhý konec světa!Na ostrov vulkánů a nekonečné zeleně, ostrov s unikátní faunou a flórou,která se po miliony let vyvíjela v izolaci.
 
Po návratu z Nového Zélandu se nebudete moci rozhodnout, kde se Vám líbilo víc. Pokaždé, když přijedeme na nové místo, budete mít pocit, že překonalo místo předchozí. Upřímně nebudete vědět, co bylo hezčí. Pobyt v Rotorua s původními obyvateli Maory, siřičitým zápachem,horkým bahnem, gejzíry, termálními prameny a vulkanickou činností, nebo největší jezero Nového Zélandu Taupo a poušť v okolí Tongariro národního parku s největším činným vulkánem Nového Zélandu MtRuapehu. V extázi budete z krajiny Kingsland v regionu Waikato, kde se točila velká část trilogie Pán prstenů - budete mít pocit, že vidíte zeleně. Je to až neuvěřitelné!
Pojedeme se podívat do největšího lesa s tisíciletými obřími stromy Kauri a na BayofIslands v Nordland, jedno z nejromantičtějších míst s množstvím zátok a pláží a ostrůvků na východnímpobřežíseverníčásti ostrova. Nenecháme si ujít ani poloostrov Coromandel, kde se budete mít možnost vykoupat na pláži s horkými prameny vyvěrajících přímo na pobřeží s ikonickou CathedralCove. Uchvátí Vás farmy i městečka, ostrovní mentalita místních i dechberoucí příroda.
Z Nového Zélandu se Vám prostě nebude chtít!
 
Co na cestě zažijete a uvidíte:
 
Neuvěřitelně nádhernou přírodu
Město plachetnic Auckland
Setkání s tradiční maorskou kulturou
Geotermální pole, maorskou Rotoruu
Kouzelnou zátoku Bayof Island
Poloostrov Coromandel s horkými prameny a nádhernou pláží New ChumsBeach
Nezapomenutelná místa, kde se natáčela trilogie Pán prstenů :Sopečné pláně s dýmajícími vulkány v Národním parku Tongariro a Hobitín
 
Účetnictvím pro profesionály Vás provede Pěva Čouková.
VYDEJTE SE NA JIŽ DRUHÝ ROČNÍK ÚČETNÍHO SEMINÁŘE PRO PROFESIONÁLY, který navazuje na úspěšný první ročník na Bali.
Reference účastníků prvního ročníku najdete zde:
 
Kdo jsem?
 
Odborný program:
 
Vyučovací den – 4 vyučovací hodin (45 minut)
9:00 – 10:30 hod. (2 vyučovací hodiny)
11– 12:30hod (2 vyučovací hodiny)
od 12:15  odpočinek, vlastní program (možnost fakultativních výletů, poznávání okolí), samostudium
Po dobu pobytu bude  4x osobní rozvoj minimálně po 2 hodinách, každý účastník bude mít 1 hod individuální odborné konzultace.
Program bude  dále doplněn o individuální požadavky skupiny z oblasti účetnictví a ZDP.
 
CELÝ SEMINÁŘ BUDE ROZDĚLEN DO 6TI BLOKŮ:
  1. blok  – vybrané oblasti z daně z příjmů právnických osob – bezúplatné příjmy
  2. blok– vybrané oblasti z daně z příjmů právnických osob – řádky přiznání
  3. blok  – vybrané oblasti z daně z příjmů právnických osob – souvislý příklad
  4. blok – vybrané oblasti z účetnictví – kurzové rozdíly nově podle interpretace 2020
  5. blok – vybrané oblasti z účetnictví – slevy podle interpretace 2020
  6. blok – vybrané noviny z účetnictví – judikáty
CESTU DEN PO DNI SI PROHLÉDNĚTE V ZÁLOŽCE "ITINERÁŘ"
CENA ZAHRNUJE
 
(platba je rozvržena do dvou částí : 50% záloha při rezervaci, doplatek 50% 30 dní před cestou)
Ubytování se snídaní v hotelech vyššího standardu 3*** 13 nocí
Profesionální seminář s Pěvou Čoukovou s certifikátem 24 hodin + 4 hodiny závěrečné vyhodnocení semináře, 4x osobní rozvoj cca po 2 hodinách, 1 hod individuální odborné konzultace.
Program a vstupy uvedené v itineráři
Veškerý transport na Novém Zélandu
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Auckland – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se bude pohybovat dle nabídky v době zakoupení - cca 25 000-30 000 Kč. Ekonomická třída, 79 000- 120 000 Kč Business třída)
Soukromé cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu – lze sjednat s naší CK za cca 1500 Kč
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / lze zajistit za 15 500,- Kč/
Nápoje, obědy a večeře mimo uvedeného
Program mimo uvedeného
 
Doporučené kapesné cca 1000 Kč na den

 

Den 1
- 2 Přelet z Prahy do Aucklandu. Dle itineráře letu

Den 3
Přílet do Aucklandu, ubytování, odpočinek po cestě. Pro zájemce procházka centrem města, při dostatku času i procházka z pobřeží k pobřeží přes městské parky. Společná večeře.

Den 4
Ranní přejezd trajektem na poloostrov Coromandel . Ubytování. Na tomto poloostrově je možné navštívit ikonickou Cathedralcove, pláže s horkými prameny. Lesy s největšími i přes 2000 let starými stromy. Některé mají obvod kmene přes 5m. Odpoledne první blok výuky - vybrané oblasti z daně z příjmů právnických osob – bezúplatné příjmy

Den 5
dopoledne druhý blok výuky - vybrané oblasti z daně z příjmů právnických osob – řádky přiznání

Den 6
dopoledne třetí blok výuky - vybrané oblasti z daně z příjmů právnických osob – souvislý příklad Odpoledne přesun do oblasti Rotorua (cca 3 hod). Ubytování

Den 7
Rotorua. Místo známé svou geotermální energií, gejzíry, maorskou kulturou a překrásnou přírodou. Navštívíme Autentické maorské představení ve vesničce Mitai, v Geotermálním parku WAI – O – Tapu se necháme omámit všude přítomným sirným zápachem. Budeme žasnout nad jezírky s vroucí vodou, 30 m vysokým geotermálním gejzírem.

Den 8
Rotorua. Pro zájemce možnost návštěvy centra maorského řezbářství Te Puia. Večerní přejezd k největšímu jezeru NZ LakeTaupo (cca 2 hod)

Den 9
Návštěva národního parku Tongariro Národní park Tongariro, je na seznamu světového dědictví UNESCO. Najdete zde lesy, jezery, pouště i aktivní sopky. Právě zde se nachází vrchol, který sloužil jako předloha pro Horu Osudu v trilogii Pán Prstenů – Mt. Nguaruhoe, je to současně i jedna z nejaktivnějšíchsopek na světě. Jsou zde i 13 m vysoké vodopádyTawhaiFalls, které si ve filmu také „zahrály“. Pro zájemce jednodenní trekTongariroCrossing, nebo nějaká jednodužší procházka parkem. TongariroCrossing je označovaná za nejkrásnější jednodenní trek na celém Novém Zélandu. Krajina je vytvořena vulkanickou činností, ohromí Vás horské prameny, řeky tvořené lávou, aktivní sopky i barevná jezera. Náhle se ocitnete v zemi Pána Prstenů a shora na Vás bude shlížet hora Mordoru - sopkaMt.Ngauruhoe.

Den 10
Volné dopoledne u jezera Taupo. Odpoledne přejezd do městečka Matamata (cca 2 hod), ubytování

Den 11
Matamata. Zde navštívíme Hobitín, další místo natáčení trilogie Pána Prstenů. Nakoukneme do zákulisí vesničky, která se rozléhá na 48000 metrech čtverečních. Využijeme tak životní šanci podívat na pozůstatky natáčení filmové trilogie. Uvidíme hobití domečky ve zvlněné krajině , mlýn a dozvíme se také, jak se v tomto prostředí natáčelo. Najdeme tu 44 hobitích nor v takových fantastických detailech, jako vidíte ve filmech. Nejznámější hobití norou je Dno Pytle, domov Bilba a Froda Pytlíkových. U těchto dveří bylo natáčeno nejvíce scén a je to také jediný domek, který má vybudované vnitřní prostory. Poté vstoupíme do světově známéhoGreen Dragon Inn. Zde si pochutnáme na slavnostním obědě a také ochutnáme exklusivně uvařený nápoj, abychom zakončili naši vlastní cestu do Středozemě. Odpoledne přesun do oblasti Bay of Island. Ubytování

Den 12
Dopoledne čtvrtý blok výuky - vybrané oblasti z účetnictví – kurzové rozdíly nově podle interpretace 2020

Den 13
Dopoledne pátý blok výuky - vybrané oblasti z účetnictví – slevy podle interpretace 2020

Den 14
Dopoledne šestý blok výuky - vybrané noviny z účetnictví – judikáty Odpoledne přesun do Aucklandu – největšího města Nového Zélandu.

Den 15
Auckland – volný program. Pro zájemce půldenní výlet lodí na blízký malebný ostrov Haiheke za ochutnávkou vín místních vinic.(cena 150 NZD, není v ceně zájezdu)

Den 16
Odlet do Prahy

Den 17
Přílet do Prahy