Letní lenošení na ostrově Bohů BALI

Bali

za

35 900

/osoba (1 314 €)

Termíny

  • od 02. 07. 2020 - do 16. 07. 2020 (kód: 2007IDBAPZ03)

Typ cesty: Poznávací cesty

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Poznávací cesty ID cesty: 1907IDBAPZ03
Nechte se zavést do zákoutí nejnavštěvovanějšího ostrova Indonésie, který vás okouzlí především svými tradicemi, šamany, magickou kulturou a vírou v Bohy a Démony.  Kouzelný úsměv Balijců je nakažlivý a není možné ho neoplácet.
Tato cesta na magický ostrov v Indickém oceánu je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali s lekcemi vaření čokolády, koupání a relaxací u moře a dalším rozmazlováním například v masážních salonech.
 
Co na naší cestě mimo jiné zažijete a uvidíte:
 
Relaxaci, to nejlepší z balijské kultury.
Návštěva zajímavých míst ostrova Bali: Chrámy Bali (Matku chrámů Besakih, Mystický chrám Lempuyang /Chrám netopýrů Goa Lawah)
Lekce vaření organické čokolády
Relaxace a šnorchlování na východním pobřeží ostrova… a mnohé další 
                                     
VÝBĚR Z PROGRAMU
 
Výroba vlastní organické čokolády
Úžasným a unikátním zážitkem pro děti i dospělé je návštěva výrobny čokolády s možností výroby vlastní organické čokolády. Navštívíme místo, kde se zpracovává kakao od místních farmářů. Budeme mít možnost seznámit se s celým procesem výroby organické čokolády a poté sami vyrobit své vlastní variace čokolády a čokoládových truffle.
 
Matka chrámů
Navštívíme největší chrám na Bali – Besakih - chrám Matku, jehož desítky chrámových komplexů se rozprostírají na úpatí nejvyšší sopky Bali, na hoře Agung.
 
Magický chrám Lempuyang
Začne ranním výšlapem na magický chrám Lempuyang. Je zde symbolických 7 úrovní chrámových komplexů - stejně jako je kroků do Nirvány. Z horních pater je dech beroucí výhled na oceán. Navštívíme také výrobnu organické čokolády a vykoupeme se na Pantai Pasir Putih – bílé pláži zvané též panenská. 
 
Návštěva posvátného opičího lesa a možnost návštěvy Bali safari
Indonésie je zemí, kde na každém kroku potkáme různé druhy opic. V Ubudu je známý posvátný les Monkey Forest, kde žijí celé rodiny makaků. Podle jejich chování nám je jasné, odkud pochází slovní obrat drzí jako opička.
 
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu 3 a 4 hvězdiček
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali (soukromá auta s prověřenými řidiči)
Česky mluvícího průvodce
Individuální cestovní pojištění s pojištěním storna zájezdu
Zákonné pojištění  CK
  
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se však bude pohybovat dle nabídky v době zakoupení - cca 18 -24 000 Kč.)
Stravu mimo snídaní
 
Doporučené kapesné je cca 450 Kč na den.
 

 

Den 1
Odlet z Prahy

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd na východní pobřeží. Ubytování přímo na pobřeží Indického oceánu (5 nocí na jednom místě).

Den 3
Relaxace v hotelu, návštěva bílé pláže Pantai Pasir Putih a koupání.

Den 4
Návštěva královského vodního paláce Tirta Gangga. Poté navštívíte největší chrám na Bali – Besakih - chrám Matku, jehož desítky chrámových komplexů se rozprostírají na úpatí nejvyšší sopky Bali, na hoře Agung. Po cestě z tohoto chrámu poobědváte v restauraci s dech beroucím výhledem na sopku Agung. Je to možnost na krátké zastavení.

Den 5
Relaxace u hotelového bazénu, návštěva výrobny čokolády s možností výroby vlastní organické čokolády. Navštívíme místo, kde se zpracovává kakao od místních farmářů. Budeme mít možnost seznámit se s celým procesem výroby organické čokolády a poté sami vyrobit své vlastní variace čokolády a čokoládových truffle.

Den 6
Šnorchlovací výlet k ostrůvkům u pobřeží. Možnost balijských masáží v místních masážních salonech.

Den 7
Dnes bude den magický a pohádkový. Začne ranním výšlapem na magický chrám Lempuyang. (cca 2 hod výšlap do schodů a džunglí). Je zde symbolických 7 úrovní chrámových komplexů - stejně jako je kroků do Nirvány. Z horních pater je dech beroucí výhled na oceán. Poté budeme pokračovat po východním pobřeží do přímořské vesničky Amed (zde přespíme 3 noci).

Den 8
Relaxace u moře, možnost šnorchlování.

Den 9
Relaxace u moře, možnost šnorchlování.

Den 10
Přesun do centra ostrova- města Ubudu ( kde strávíme 4 noci). Po cestě je možné se podívat na tradiční výrobnu mořské soli a navštívit chrám Goa Lawah / jeskyně netopýrů. Tento chrám je významný pro každého Balijce především proto, že zde probíhají zásadní ceremonie měsíc po kremaci. Ta je v balijské kultuře zásadním předělem v cestě duše do další úrovně.

Den 11
Dopoledne možnost výletu do kaňonu Beji Guwang. Nádherného údolí s řekou, skrytého před davy turistů. Odpoledne relaxace v hotelu a individuální návštěva městečka. Ubud je městečko, kde se vyřádí i ti, kdo rádi nakupují. Je plné designových obchůdků i míst pro nákup suvenýrů. V podvečer návštěva opičího lesa (Monkey Forest).

Den 12
Volný program – možnost relaxace u bazénu, nákupy, vlastní program v Ubudu. Možnost fakultativního výletu do Bali Safari a Marine Parku (není v ceně zájezdu).

Den 13
Návštěva věhlasných rýžových teras Tegalallang a vodního chrámu Tirta Empul.

Den 14
Čas na nákupy suvenýrů v městě Ubud. Odpoledne transfer na letiště. Odlet z Bali.

Den 15
Přílet do Prahy