Inspirace na Maledivách

Maledivy

za

33 900

/osoba (1 241 €)

Termíny

  • od 28. 10. 2020 - do 07. 11. 2020 (kód: 2010MDMDPS02)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Potřebujete si vyčlenit prostor pro sebe, své vzdělávání, utříbení myšlenek a relaxaci? Daleko od starostí všedního dne a každodenní rutiny? Chcete se rozmazlovat a nechat se rozmazlovat šumícím mořem s křišťálovou tyrkysovou vodou, ze které oči přecházejí? Jste připraveni věnovat čas sobě, svým myšlenkám a tělu? Pro vás tu je relaxační pobyt na Maledivách se seminářem Denisy Švecové.
 
Jedná se o unikátní cestu, jež je kombinací lenošení a rozmazlování na nejkrásnějších plážích světa s neobyčejnou inspirací Mastermind skupinou v příjemném prostředí. Cílem je usnadnit vám pochopit sami sebe. Vydejte se společně za odpočinkem na ostrově Thinadhoo. Cesta je koncipována jako pobytová a sebepoznávací.
 
Proč se zúčastnit mastermindu na Maledivách?
  • Pomůže vám mnohdy i zásadně změnit směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
  • Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
  • Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
  • Prožijeme společně 11 krásných dnů, které vám zpestřím osobním mastermindem pro každého z vás.
  • Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale budete mít jasno, v čem jste výjimeční a na co byste si naopak měli raději najmout jiné lidi.
 
Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.
Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 6 - 10 lidí, kteří přemýšlí, jak zodpovědět vaši otázku. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc zcela čerstvý pohled. Nápady a zpětné vazby, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.
Mastermind pro každého z vás bude trvat 2 – 4 hodiny.
V průběhu seminářových dní, kdy nebudou probíhat mastermindy, budeme podnikat mnoho poznávacích cest. Ty vám budu protkávat imaginacemi, které budou zaměřeny na sebepoznání a vlastní odhalení sebe sama.
V případě, že bude zájem i o konstelace, užijeme si i tuto sebepoznávací techniku k dokonalému odhalení nám dosud skrytých tajemství.
Ze Malediv odjedete jako znovuzrozený člověk, který bude vědět, do čeho se pustit sám, a na co si raději najmout jiné lidi. Dozvíte se také, jak tyto lidi poznat mezi ostatními.
 
Více o Denise:
Denisa Švecová je majitelkou firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním na Moravě. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Je členka několika podnikatelských klubů BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů. Lektoruje sebepoznávací a poznávací cesty po Asii. Nyní se účastní čtyřletého výcviku Rogerovské psychologie pro terapeuty.
 
CENA ZAHRNUJE
 
ubytování v hotelu kategorie 4**** s polopenzí
transfer rychlolodí z letiště v Malé do hotelu a zpět
seminář s Denisou Švecovou
soukromé cestovní pojištění včetně storna zájezdu
zákonné pojištění CK proti úpadku
 
CENA NEZAHRNUJE
 
letenku na Maledivy a zpět (v závislosti na termínu zakoupení se letenka pohybuje od 14ti do 17ti tisíc Kč – s nákupem může naše CK pomoci)
stravu a nápoje mimo uvedeného
fakultativní program na ostrově
 
 

 

Den 1
Setkání na letišti (v Praze nebo Vídni), odlet společným letem do Malé.

Den 2
Přílet do Malé, transfer lodí na ostrov Thinadhoo (cca 1,5 hod), ubytování v hotelu a relaxace po cestě.

Den 3
Volný program. Odpočinek.

Den 4
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost fakultativně navštívit přilehlé ostrůvky.

Den 5
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost účastnit se fakultativně šnorchlovacího výletu po okolních korálových zahradách.

Den 6
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost fakultativně navštívit SAND BANK (malý písečný ostrůvek uprostřed moře), po cestě krásné výhledy na přilehlé ostrůvky, šnorchlování…

Den 7
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost účastnit se fakultativně nočního plavání se žraloky.

Den 8
Volný program. Odpočinek.

Den 9
Volný program. Odpočinek.

Den 10
Odpoledne přejezd lodí do Malé. Noční let zpět domů.

Den 11
Kolem poledne přílet zpět do Prahy nebo Vídně.