Radostné Bali

Bali

za

34 900

/osoba (1 278 €)

Termíny

 • od 23. 04. 2020 - do 07. 05. 2020 (kód: 2004IDBAPS05)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Majka Dubová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Milá ženo,
zvu Tě na cestu na magické Bali. Na cestu plnou tance, meditací, a radosti. Bali – Ostrov Bohů a Démonů je často označován za Ráj na zemi.
 
Ponoříme se do uklidňující zeleně rýžových polí, zažijeme sílu Indického oceánu, magickou energii nejvýznamnějších chrámů a spirituálních míst Bali, bohatou chuť místní kuchyně, relaxaci na panenských plážích a mnoho dalšího…
V panenské přírodě ostrova načerpáme energii, radost a lehkost z Matky Země a nalezneme tak cestu ke své vnitřní čarodějce a vědmě.
V malé skupince (max. 12 žen) se budeme skrze tanec a meditaci opětovně seznamovat s vnitřním cyklem a dynamikou 4 žen, které se v nás střídají každý měsíc.
 
Z této cesty si zpět navíc odvezeme jedinečné zážitky, poznání, nová přátelství a objevení svých vnitřních darů.
 
Program s Mílou:
 • rozvoj vědomého ženství tancem (Loona Dance a další pohybové hrátky)
 • vedené meditace
 • ženský kruh (sebevědomí, hranice, práce s emocemi a další témata)
 
Co zažijete a uvidíte:
 • očistný ohňový rituál se zpěvem manter na balijské vysočině
 • nejvýznamnější chrámy Bali: matku chrámů Besakih, nádherný chrám s očistnými prameny Tirta Empul,chrám na jezeře Bratan, chrám na skále v moři Tanah Lot, netopýří chrám Goa Lawah
 • lekce vaření balijské kuchyně v tradiční venkovní kuchyni obklopené rýžovými poli s návštěvou místního tržiště plného exotických plodin
 • relaxace u moře na bělostné pláži Pantai Pasir Putih, u hotelového bazénu nebo třeba na tradiční balijské nebo šamanské masáži
 • romantické královské vodní zahrady Tirta Gangga a palác Taman Ujung
 • procházku rýžovými poli, kde se dozvíme o místním zemědělství
 • město jógy a umění Ubud, jeho butiky, kavárny a taneční představení
 
Míla o sobě:
Jsem spokojená žena, která miluje svoji práci. Od srpna 2018 se věnuji naplno svému podnikání v oblasti osobního rozvoje žen. Sama jsem si prošla cestu osobní proměny a nyní nabízím dalším ženám možnost žít svůj život s radostí, lehkostí a důvěrou. Probudit v sobě ženu, přestat soutěžit a bojovat s muži či ženami přináší velkou úlevu a hlavně radost ze života – být sama sebou!
Mými pomocníky jsou intuitivně vedené meditace, tanec, dechová cvičení, astrologie a karty.
Více se o mně dozvíte na www.milahlavkova.cz

 

 

CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 6 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 6 nocí
Sebepoznávací program s Miluší Hlávkovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se obvykle pohybuje dle nabídky v době zakoupení - cca 18 -24 000 Kč.)
Soukromé cestovní pojištění (můžeme zajistit za cca 1050,- Kč)
Ubytování v jednolůžkovém pokoji (lze doobjednat za 11.900,- kč)
Nápoje, Obědy a večeře na 6 dní pobytu
 
Doporučené kapesné cca 450 Kč na den

 

Den 1
Odlet z Prahy na Bali.

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v nádherném centru Subak Tabola Villa - the last piece of paradise s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde budeme pobývat 6 nocí. Aklimatizace. Večerní posezení s Mílou – naladění se se skupinou

Den 3
Dopoledne program s Mílou. Odpoledne relaxace v ubytovacím retreat centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou vodní ceremonií Melukat.

Den 4
Dopoledne program s Mílou. Odpoledne navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung.

Den 5
Program s Mílou. Odpoledne procházka rýžovými poli a poté relaxace v ubytovacím retreat centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany.

Den 6
Lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů. Odpoledne program s Mílou.

Den 7
Dopoledne program s Mílou. Odpoledne relaxace u bazénu. V podvečer ohňová ceremonie, kde poděkujeme za všechny dary, kterých se nám dostalo a poprosíme o vedení pro naše další kroky. Tímto očistným rituálem uzavřeme pobyt na tomto nádherném místě, kde se budeme cítit jako doma.

Den 8
Relaxace před cestou na další místo. Odpoledne přesun na východní pobřeží do luxusního hotelu DISCOVERY u moře v městečku Candidasa. Zde budeme 4 noci.

Den 9
Relaxace na bílé pláži PantaiPutih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. V tomto městečku je možnost navštívit různé beauty salóny a nechat se rozmazlovat

Den 10
Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga.

Den 11
Relaxace u moře nebo u bazénu. Odpočinek před další částí programu.

Den 12
Návštěva chrámů Goa Lawah – Navštívíme netopýří chrám s krásným výhledem na mořské pobřeží, pláže s černým pískem a ostrov Nusa Penida. Po cestě se na krátké zastávce podíváme, jak se ještě původní cestou získává mořská sůl. Poté se přesuneme na ubytování v městečku UBUD. Zde ubytování 2 noci.

Den 13
Dnes nás čeká pohodová projížďka na kolech vesnicemi a rýžovými poli se sjezdem od hory Batur. Budeme mít možnost pocítit ostrov z jiného úhlu pohledu a opravdu nasát atmosféru běžného života.

Den 14
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Večerní odlet do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy