BALI a radost ve vztazích

Bali

za

36 900

/osoba (1 351 €)

Termíny

 • od 03. 11. 2020 - do 17. 11. 2020 (kód: 2011IDBAPS24)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Majka Dubová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje ID cesty: 1910IDBAPS24

VZTAHY A JÓGA V KOLOTOČI PĚTI ELEMENTŮ aneb Hledání RADOSTI ve vztazích

 
Jak moc jste spokojení se svými vztahy? Maté zdravý vztah k sobě samému? Jak vnímáte svoji hodnotu a vyváženost vztahu v interakci s jinými lidmi? Máte pocit, že to co dáváte, také dostáváte? Uvědomujete si sebe sama, když přistupujete k jiným lidem? V milostném vztahu, v přátelství, v rodině, v práci?
 
Odjeďte s námi z kolotoče současných vztahů na ostrov, kde vše plyne laskavěji a přirozeněji a kde budete mít možnost podívat se na okolí i sebe sama z trošku jiné perspektivy. Vystupte ze svého kruhu a vytvořte si prostředí příjemné pro své sny, odpočinek i radost. Pohleďte na svůj život čerstvým pohledem a načerpejte sílu do vyvážených vztahů, kde je všem zúčastněným příjemně. Vlastně především Vám!
 
Připravili jsme pro KOMORNÍ SKUPINKU 6 AŽ 8 LIDÍ kombinovanou pobytovou a (sebe)poznávací cestu na ostrov Bali, umístěný ve vlnách Indického oceánu. Tato dovolená na Bali nabízí kromě semináře zaměřeného na vztahy a radost v nich I místní přírodu, moře i chrámy. Necháme si rozmazlovat všechny smysly - na masážích, pochutnáváním na dobrém jídle, pří přípravě vlastní organické čokolády, přivoněním k místním léčivým bylinám i dechberoucími výhledy do nádherně zelené krajiny... Setkáme se s místními obyvateli a prostřednictvím těchto setkání nám možná také dojdou některé souvislosti v našem životě.
 
Seminářem vás provede zkušená žena Daniela Pilařová.
Více o lektorce naleznete zde: https://www.zboznovanazena.cz/o-mne/
 
Na co se můžete těšit:
 • Ubytování v krásných hotelech – u moře, v nádherné odlehlé vysočině i v uměleckém městečku UBUD
 • Návštěvu zajímavých a energeticky silných míst ostrova
 • Relaxace na pláži
 • Výroba vlastních čokoládových fondánů z organické čokolády
 • Vaření s místními uprostřed rýžových polí
 • Možnost navštívit místní vědmu
 • Možnost absolvovat tradiční léčivé masáže
 • Seminář na téma Vztahy a radost v nich
Program semináře:
 
Jógové, dechové, relaxační a meditační techniky:
 • Pro navázání vztahu se sebou samým
 • Pro uvědomění si trojice fyzické tělo – emoční tělo – mentální tělo
 • Práce s mentálním tělem (nácvik meditace na mantru/pohyb/aktivitu, meditace bez záměru)
 • Jóga s poznáváním fungování fyzického, emočního a mentálního těla
 • Jógové techniky pro větší koncentraci na sebe sama: pratjahára, koncentrace, relaxace
Pět elementů a vztahy podle nich:
 • Úvod do pěti elementů
 • Stanovení vlastního element a elementu blízkých lidí podle data narození, konstituce, zvyků, zdravotního stavu a etapy života
 • Element dřeva: rychlost, expanze, schopnost rozhodování, orgánové soustavy, silné a slabé stránky, narození a dětství
 • Element ohně: vášeň, radost, schopnost se nadchnout, orgánové soustavy, silné a slabé stránky, puberta a raná dospělost
 • Element země: stabilita, rozhodnost, neschopnost pohnout se z místa, schopnost harmonizovat orgánové soustavy, silné a slabé stránky, dospělost a plodnost
 • Element kovu: smysl pro řád a disciplínu, organizační schopnosti, příkrost až strohost, orgánové soustavy, další silné a slabé stránky, střední věk
 • Element vody: trpělivost, schopnost postavit se strachu, zralost, pomalost, další silné a slabé stránky, stáří a smrt
Vztah k sobě samému a lidem kolem (milostné, pracovní, rodinné vztahy):
 • Pentagram pěti elementů v analyzované skupině lidí
 • Stanovení slabých a silných stránek rodinné/přátelské/partnerské/milostné konstelace
 • Nalezení podpůrných prostředků k vylepšení situace
Povídání na následující související témata:
 • Sexualita v páru a autosexualita
 • Věrnost/nevěra v moderní době
 • Moderní rodina a její podoby
 • (Netradiční) možnosti (rodinného) soužití
 • Vliv kulturního a jiných kontextů na moderní vztahy
 • Krize moderního mužství a agresivita ženství
 • Hledání vztahu k sobě samému
 
A mezi tím vším budeme individuálně hledat řešení doslova šité na míru vašim potřebám a přáním. Jednotlivé body programu se budou různě prolínat tak, aby tvořil vyvážený a ucelený komplex cvičení, pomocných technik (a tedy praxe), nabývání teoretických a osvojování praktických dovedností. Jednou provždy si uděláte jasno v tom, proč některé vztahy fungují a jiné ne, a sami si budete moci odpovědět na zásadní životní otázky: JAK CHCI VE VZTAZÍCH DÁLE A S KÝM?
 
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 8 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 nocí
Program s Danielou Pilařovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                                        
Česky mluvícího průvodce po celou dobu pobytu
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Zpáteční letenku na Bali / v případě zájmu zajistíme – cena se obvykle pohybuje od 18ti do 24tisíc Kč/
Soukromé cestovní pojištění / můžeme zajistit včetně pojištění storna zájezdu za cca 1000,- Kč/
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / lze zajistit za příplatek 10. 900,- Kč /
Nápoje, Obědy a večeře na 8 dní pobytu
 
Doporučené kapesné cca 350 Kč na den.
 

 

Den 1
Odlet z Prahy.

Den 2
Přílet na Bali a přejezd na východní pobřeží do klidného letoviska Candidasa. Ubytování v krásném hotelu na pobřeží Indického oceánu / 5 nocí na jedno místě – v ceně je ubytování se snídaní/

Den 3
Relaxace na bílé pláži Pantai Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. V tomto městečku je možnost navštívit různé salóny krásy a nechat se rozmazlovat.

Den 4
Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a romantických královských vodních zahrad Tirta Gangga. V podvečer první představení programu a povídání o nás.

Den 5
Ráno jóga na spojení se sebou. Návštěva výrobny organické čokolády, kde si budeme moci vyrobit své vlastní fondány s různými příchutěmi exotického ovoce. Večer první část semináře.

Den 6
Ráno jóga na spojení se sebou. Celodenní relaxace. Pro zájemce návštěva bílé pláže – Pantai Pasir Putih. Večer seminář.

Den 7
Vaření v rýžových polích. Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště – největšího na Bali, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů. Odsud přejezd do dalšího ubytování v oblasti balijské vysočiny, u vesnice Sidemen. Ubytování v luxusním centru na vysočině. Nejčastěji srovnáváme toto místo s Rájem na konci světa. /4 noci na jednom místě - v ceně je ubytování s plnou penzí /

Den 8
Dopoledne program s Danielou – pokračování semináře. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. Pro zájemce vodní očistný rituál MELUKAT.

Den 9
Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali -Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením. Odpoledne program s Danielou – pokračování semináře.

Den 10
Dopoledne program s Danielou – pokračování semináře. Odpoledne nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny. V podvečer pro zájemce možnost účastnit se tradičního očistného ohňového rituálu AGNI HOTRA.

Den 11
Dopoledne přejezd do centra ostrova do městečka UBUD. Po cestě návštěva chrámu Goa Lawah. Tento chrám je důležitý pro všechny balijce neboť zde probíhají důležité ceremonie měsíc po kremaci. Ta je pro hinduisty zásadním předělem na cestě duše do další úrovně. Odpoledne relaxace v hotelu s krásnými zahradami uprostřed městečka./ ubytování 3 noci na jednom místě -v ceně je ubytování se snídaní/

Den 12
Dopoledne HERBAL WALK – seznámení s místními bylinami a nahlédnutí do postupu přípravy tradičních mastí, kosmetiky a léčivých nápojů. Odpoledne volno. Možnost návštěvy vědmy.

Den 13
Volný den v UBUDU. Pro zájemce možná návštěva vědmy. Večer navštívíme tradiční balijské představení Kacak v Ubudu.

Den 14
Dopoledne možnost nákupů na proslaveném ubudském tržišti nebo relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Večerní odlet do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy.