Aktivní Bali - individuálně

Bali

za

19 900

/osoba (729 €)

Typ cesty: Pobytové balíčky

Kategorie: Pobytové balíčky

Celoroční nabídka – individuální poznávací cesta

 
Přáli byste si poznat Bali, ostrov Bohů, po vlastní ose, ale s jistotou, že se o vás někdo postará, dá vám zkušené tipy co navštívit a v případě nouze vám s čímkoli pomůže?
 
Tato individuální cesta spojuje komfort cestování s vlastními přáteli nebo rodinou se zázemím, servisem a znalostmi, které vám mohou poskytnout lidé, kteří Bali znají jako své boty. Ponořte se tedy do objevování balijské spirituality, svěžesti rýžových políček, magických chrámů, akčních výletů s raftingem, sjezdem na kolech od sopky Batur, šnorchlováním, lahodné chuti exotického ovoce a balijské kuchyně, vůně květinových obětinek i krásných pláží bez starostí.
Náš česky mluvící delegát vás přivítá na letišti a posléze vám bude nonstop k dispozici na telefonu a naši anglicky mluvící řidiči se postarají o hladký průběh vaší cesty. Máte-li speciální přání, co byste chtěli na Bali vidět nebo zažít, rádi vám program upravíme na míru.
 
Co na naší cestě zažijete a uvidíte:
  • nejvýznamnější chrámy Bali - chrám "matku" - Besakih, vodní chrám Tirta Empul a chrám Lempuyang
  • relaxace na panenské pláži Pantai Pasir Putih
  • romantické vodní zahrady Tirta Gangga
  • šnorchlování s barevnými rybkami
  • lekce vaření mezi rýžovými poli
  • rafting na divoké řece
  • projížďka na kolech skrze rýžová políčka i vesnice
  • fotogenické rýžové terasy Tegalallang
  • umělecké a spirituální centrum ostrova Ubud a jeho opičí les
 
 
Cena od 17.900.- Kč / dle počtu osob ve skupině.
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** / 9 nocí
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                              
Česky mluvící delegát na telefonu
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha
Soukromé cestovní pojištění
Nápoje, Obědy a večeře a soukromé výdaje
 
Doporučené kapesné cca 350 – 450  Kč na den.
 
 

 

Den 1
Let na Bali.

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd do hotelu u moře na východním pobřeží do městečka Candidasa, které i přes svou malou velikost nabízí příjemné restaurace, bary i masážní salóny. Zde strávíte 3 noci.

Den 3
Koupání a odpočinek na panenské pláži Pantai Pasir Putih nedaleko Candidasy.

Den 4
Dnes navštívíte romantické královské vodní zahrady Tirta Gangga a nádherný bílý chrám Lempuyang, kde můžete navštívit jen hlavní první chrám nebo pokračovat dále skrze 7 chrámů na vrchol kopce, ze kterého, pokud je jasno, bývá krásný výhled na sopku Agung.

Den 5
Ráno vyjedete loďkou za šnorchlováním a ponoříte se do modrých hlubin za korálovými rybkami. Odpoledne přejedete do oblasti balijské vysočiny Sidemenu, kde budete obklopeni svěžími rýžovými poli a uklidňující zelení.

Den 6
Ráno se vydáte na ohromný tradiční trh, kde se dozvíte o plodinách a ingrediencích v balijské kuchyni a poté vás čeká lekce vaření v tradiční kuchyni uprostřed rýžových polí. Budete odjíždět nejen s plnými břichy ale také s recepty a novou inspirací.

Den 7
Dnes si můžete vybrat mezi procházkou rýžovými políčky a balijským venkovem na chrám na vrcholu kopce Pura Bukit nebo raftingem na divoké vodě, při kterém si užijete spoustu zábavy a projedete nádherným prostředím džungle s vodopády.

Den 8
Dnes se přesuneme do středu ostrova do města kultury a spirituality Ubud. Po cestě navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na úpatí nejvyšší sopky na Bali Gunung Agung. V Ubudu vás čeká spousta restaurací, kaváren, galerií, kurzů řemesel, kulturních představení apod.

Den 9
Dnes vás čeká výlet na kolech od vyhlídky na sopku Batur. Po cestě se naučíte o životě místních lidí, projedete se políčky i vesnicemi a zastavíte se u různých zajímavostí po cestě.

Den 10
Dopoledne výlet na chrám posvátného pramene Tirta Empul, kam místní chodí na rituální očistu, kterou můžete podstoupit také. Poté navštívíte nedaleká fotogenická rýžová pole Tegalallang.

Den 11
Ranní návštěva věhlasného opičího lesa nedaleko od hotelu, kde žije komunita nezbedných makaků. Poslední nákupy a užívání si lákadel Ubudu. Noční odlet zpět do Prahy.

Den 12
Přílet do Prahy.