Jóga ve středním a jižním Vietnamu

Vietnam

za

39 900

/osoba (1 565 €)

Termíny

  • od 06. 11. 2020 - do 19. 11. 2020 (kód: 2011VEVEPS02)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Petr Kylián

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Vietnam - země pestrá svojí historií, tradicemi, kuchyní i přírodním bohatstvím – navštívíme nádherná místa v její centrální a jižní části. Budeme ubytováni v krásných resortech a odtud vyjíždět do okolí poznávat zajímavá a důležitá místa této části Vietnamu. Kromě Purpurového císařského zakázaného města ležícího na Parfémové řece, navštívíme kouzelné město lampiónů – Hoi An, romantické město zapsané v seznamu kulturního dědictví UNESCO a hlavní velkoměsto jihu – Ho Či Minovo město, které tepe 24hodin denně. Přímo na deltě obří řeky Mekongu budeme spát ve stylových bambusových bungalovech a prožijeme pravý život kolem tohoto životodárného toku.
Kromě poznávání unikátních míst, relaxace v resortech a rozmazlování všech smyslů vás čeká cvičení s NIKOL MAIO – průvodkyní pohybem, která stojí za konceptem BODY WISDOM.
 
Nikol o sobě:
Jóga je pro mě o sjednocování mé bytosti se vším, čím si musíme v životě projít. Je to dlouhá celoživotní cesta, za kterou jsem vděčná. 
Jógu vnímám jako dokonalý prostředek pro sebepoznání svého těla, svých limitů, uvědomování emocí, napětí, strachu a potom osvobození a pocit prázdna, lehkosti a prostoru, který po praxi cítím. Od malička jsem milovala pohyb, cestování a poznávání nových možností, prožitků, lidí. Přes pohybové dysbalance jsem se začala zajímat o pohyb více do hloubky a nyní se zaměřuji o propojení zdravotního cvičení do jakéhokoliv pohybu i jógy. Pracovala jsem řadu let i s postiženými sportovci. Ráda pomáhám lidem od bolesti a dávám nápady, jak přeučit pohybové stereotypy, kterými všichni trpíme. Mám ráda "aha" momenty v pohybu, kdy konečně cítíte "proč to vlastně dělám" a má to smysl.
Nejvíce mě v mé cestě pohybem ovlivnila Spirální dynamika, jin jóga, fasciální přístup a létající jóga v sítích.  Po 20 letech jsem se vrátila ke hře na kytaru, tak se někdy na lekcích můžete těšit i na živou hudbu, kterou s sebou beru na lekce a doprovázím se tak při zpěvu manter.
Na cestu se těším pro načerpaní nové energie neznámé země, na meditace při soumraku, na shakti prana flow, kdy budeme objevovat ženskou energii v každém z nás a na pohyb prosvícený sluncem, vůněmi a mořem.
 
Více o Nikol: https://maionikol.wixsite.com/concept
CENA ZAHRNUJE
 
Veškeré lokální přelety a transport ve Vietnamu
Ubytování se snídaní
Jógu s Nikol Maio
Česky mluvícího průvodce po celou dobu cesty
Lokálního průvodce
Popsaný program včetně vstupného
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Saigon - Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se bude pohybovat dle nabídky v době zakoupení - cca 15 - 18 000 Kč.)
Individuální cestovní pojištění / naše CK může zajistit za cca 1100,- Kč/
Víza do Vietnamu / 40 USD – online aplikace / nebo může zajistit naše CK za 1.300,- Kč/
Stravu vyjma uvedeného
Nápoje
Aktivity mimo program
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / 10.900,- Kč
 
DOPORUČENÍ
 
Kapesné cca 450 Kč na den.

 

Den 1
Seznámení na letišti a odlet do Ho Či Minova města.

Den 2
Přílet do Vietnamu. Ubytování v hotelu v centru Ho Či Minova města. Zde se po krátkém osvěžení po cestě můžeme vrhnout do víru nočního života velkoměsta. Ubytování v hotelu v centru Saigonu.

Den 3
Dopolední FOOD TOUR. Absolutně výjimečný zážitek. Budou nám oči přecházet nad kreativitou vietnamské pouliční kuchyně. Odpolední cca hodinový přelet do HUE. Odtud přejezd na pobřeží. Večer první seznámení s obsahem semináře. Ubytování v nádherném klidném resortu http://www.vedanalagoon.com/Zde strávíme 4 noci.

Den 4
Jóga a odpočinek v resortu. Možnost půjčení kajaků.

Den 5
Výlet do města HUE s komplexem Zakázaného královského města. Jóga a odpočinek v resortu.

Den 6
Jóga a odpočinek v resortu. Možnost využití místního luxusního spa. (není v ceně)

Den 7
Dnes se přesuneme do malebného městečka Hoi An. Po cestě zastavíme v průsmyku HAI VAN, odkud jsou za pěkného počasí krásné výhledy na moře. Poté se zastavíme v nádherných mystických mramorových horách MARBLE MOUNTIES s jeskynními buddhistickými chrámy. Ubytujeme se v krásném resortu na pobřeží. http://tropicalbeachhoianresort.com/ Zde budeme ubytovaní 4 noci.

Den 8
Seminář a odpočinek v resortu. Možnost půjčení kola a projížďky po okolí. Užívání masáží apod.

Den 9
Prohlídka městečka Hoi An zapsaného v seznamu památek UNESCO. Projdeme nábřeží a živý trh s ovocem, zeleninou, rybami a masem. Od unikátního krytého japonského mostu pak projdeme několik městských tradičních domů. Atmosféra tohoto kouzelného romantického města, zvaného město lampiónů, nás zanese zpět do dávných časů.

Den 10
Kurz vaření v organické zahradě uprostřed rýžových polí. Jóga a odpočinek v resortu.

Den 11
Hoi An – ráno relaxace. V poledne odlet z DanangudoCanTho. Odpoledne projížďka na loďce na ramenech Mekongu. Ubytování ve stylových bambusových bungalovech u ramene řeky. http://www.nguyenshack.com/cantho/ Zde budeme spát 2 noci.

Den 12
Návštěva ranních plovoucí trhů v CanTho. Největší trhy tohoto typu ve Vietnamu.Odpoledne projížďka na kolech mezi vesničkami a rameny Mekongu. Zde uvidíme tradiční život kolem této úchvatné řeky.

Den 13
Přejezd zpět do Saigonu. Let zpět do Prahy.

Den 14
Přílet do Prahy.