Nalezněte svůj vlastní Ráj na ostrově Bohů

Bali, Indonésie

za

36 900

/osoba (1 351 €)

Termíny

  • od 06. 04. 2020 - do 17. 04. 2020 (kód: 20)

Typ cesty: Poznávací cesty

Průvodce: Majka Dubová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Poznávací cesty ID cesty: 20
Nechte se zavést do zákoutí nejnavštěvovanějšího ostrova Indonésie, který vás okouzlí především svými tradicemi, šamany, magickou kulturou a vírou v Bohy a Démony. Kouzelný úsměv Balijců je nakažlivý a není možné ho neoplácet.
 
Tato cesta na magický ostrov v Indickém oceánu je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali
 
Co na naší cestě zažijete a uvidíte:
  • Nejvýznamnější chrámy Bali (Matku chrámů Besakih, mořský chrám Tanah Lot)
  • Tradiční místní rituály a návštěvu vědmy a léčitelky
  • Klasická řemesla Bali s lekcí vaření uprostřed rýžových polí
  •  Relaxaci v horách i u moře
  • … a mnohé další
 
Cestu za sebou samými s vámi projde ANDREA SLUKOVÁ.
 
Andrea o sobě:
Tančím životem intuitivně již od dětství. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke štěstí, zdraví a hojnosti. S vděčností pracuji se zdrojovou energií metodou Thétahealing a míchám květové esence Bush Flowers. Dokonalou meditaci v pohybu jsem objevila v tanci a s radostí jí sdílím s dalšími ženami. Jsem vděčná za existenci vesmírného vedení, ze kterého získávám informace pro vše, co dělám a ráda se dělím o získaná sdělení s ostatními skrze svou práci a život. Jsem šťastnou matkou dvou úžasných dcer. Tančím životem s vědomím, že svůj život tvoříme každou myšlenkou, každou minutou s vírou, že život má pro nás vždy jen to nejlepší, když mu to dovolíme.
 
CENA ZAHRNUJE 
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu 3*** a 4**** / 5 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 noci
Program s Andreou Slukovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha /obvykle se pohybuje od 17ti do 24tis Kč – dle termínu zakoupení letenky/
Pojištění storna letenky
Soukromé cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu /můžeme zajistit za 840 Kč/
Ubytování v jednolůžkovém pokoji /možno dokoupit za příplatek 12.900,-Kč/
 
Nápoje, obědy a večeře na 7 dní pobytu (doporučené kapesné cca 450 Kč na den)
 

 

Den 1
Setkání na letišti a společný let na Bali

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme vnádherném centru Subak Tabola Villa - the last piece of paradise / https://www.subaktabolavilla.com/ s bazeném a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde, uprostřed Ráje, spočineme na 4 noci.

Den 3
Ráno a večer program s Andreou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou vodní ceremonií MELUKAT.

Den 4
Ráno a večer program s Andreou. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.

Den 5
Ráno a večer program s Andreou, relaxace v centru, nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny. Dozvíte se zde, jak se která plodina pěstuje, jakým způsobem se obdělává a sklízí rýže a jaké jsou tradiční způsoby výroby tkaných látek. V podvečer společně s místními ženami projdeme ohňovou očistnou ceremonií AGNI HOTRA.

Den 6
Přejezd na východní pobřeží do hotelu přímo na pobřeží Indického oceánu v městečku Candidasa. Toto milé přímořské letovisko je jako stvořené pro odpočinek po dlouhé cestě a pro relaxaci jak na těle tak na duši. Je zde spousta masážních a beauty salónů a poklidný chod letoviska nám pomůže zapomenout na starosti všedních dnů. Pomůže nám se věnovat sobě a svým potřebám. Zde strávíme 3 noci.

Den 7
Relaxace na bílé pláži Pantai Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. Odpočinek a zasloužené nicnedělání po celý den.

Den 8
Dopoledne romantická návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga. Odpoledne odpočinek u bazénu.

Den 9
Lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.Odpoledne přejedeme do centra ostrova – do městečka UBUD. Zde strávíme 2 noci v hotelu uprostřed krásných zahrad: http://www.ubudinn.com/

Den 10
Pro zájemce návštěva místní vědmy a léčitelky. / cena není součástí ceny zájezdu/

Den 11
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Po obědě návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou, kde si společně dáme poslední příjemnou večeři s výhledem na chrám. Odsud odjezd na letiště. Noční odlet do Prahy

Den 12
Přílet do Prahy