BALI s hormonální jógovou terapií pro ženy

Bali

za

34 900

/osoba (1 278 €)

Termíny

 • od 01. 10. 2020 - do 15. 10. 2020 (kód: 2010IDBAPS03)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Majka Dubová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje ID cesty: 2010IDBAPS02

Bali s hormonální jógovou terapií pro ženy pro získání životní rovnováhy, harmonie a pevného zdraví

 

Věříte, že je na světě ještě místo, kde žijí lidé v souladu s přírodou, pozitivní energie je cítit ve vzduchu, kde je možné zastavit se a vnímat samu sebe a stres a shon si ještě nenašly své místo?
 
Pak se pojeďte přesvědčit na nádherný Indonéský ostrov Bali – ostrov, který je právem nazývaný ostrovem Bohů. Toto místo je ideální kombinací tradičních kultur, přátelských obyvatel, všudypřítomné zeleně a dech beroucích přírodních jevů a jedinečné pozitivní energie. Bali vás přivítá svou přirozeností a přátelskostí místních obyvatel. Zapomenete na každodenní stres a shon, ostrov vám nabídne pohled na váš život z jiného úhlu a věřte, že dosáhnete harmonie nejenom na těle, ale především na duši.
Kromě poznávání ostrova se budete věnovat ženskosti v nás a hormonální jógové terapii s Šárkou Pávovou, která vás seznámí s přínosy, pravidly cvičení i životního stylu. Naučí vás sestavu cviků, kterou si můžete po návratu cvičit kdykoliv během roku doma.
 
Co zažijete a uvidíte:
 
 • Očistný ohňový rituál se zpěvem manter na balijské vysočině
 • Nejvýznamnější chrámy Bali: matku chrámů Besakih, nádherný chrám s očistnými prameny Tirta Empul, chrám na jezeře Bratan, chrám na skále v moři Tanah Lot, netopýří chrám Goa Lawah a další
 • Lekce vaření balijské kuchyně v tradiční venkovní kuchyni obklopené rýžovými poli s návštěvou místního tržiště plného exotických plodin
 • Relaxace u moře na bělostné pláži Pantai Pasir Putih, u hotelového bazénu, nebo třeba na tradiční balijské nebo šamanské masáži
 •  Romantické královské vodní zahrady Tirta Gangga a palác Taman Ujung
 •  Procházka rýžovými poli, kde se dozvíme o místním zemědělství
 • Město jógy a umění Ubud, jeho butiky, kavárny a taneční představení

 

PROGRAM SE ŠÁRKOU
 
Seminář hormonální jógové terapie:
 • seznámení s Hormonální jógovou terapií dle Dinah Rodrigues
 • vysvětlení jógových pojmů (aby se i úplné začátečnice orientovaly)
 • individuální konzultace
 • skripta
 
Praktická výuka:
 • výuka základních technik
 • výuka celé sestavy
 • výuka cviků proti stresu
 • Opakování sestavy v průběhu pobytu pro zažití sestavy.

 

Šárka o sobě:
 
S jógou jsem se poprvé setkala před více jak 14-ti lety. Vše na sebe pěkně navazovalo a tak, jak šel čas, se věci přirozeně poskládaly. Jóga mě také naučila lépe vnímat své tělo a duši. Setkala jsem se s několika skvělými jógovými učiteli, kteří můj život ovlivnili. A také nemohu zapomenout poděkovat svému muži, který můj život s jógou dennodenně propojuje.
Až po dlouhé době své vlastní praxe jsem se odhodlala předávat své zkušenosti dál. Mé počátky směřují k práci s dětmi. Začala jsem vést kurzy dětské jógy a zjistila jsem, jak obohacující a inspirativní práce to pro mě je. Následoval další krůček na mé cestě a ač s velkou pokorou, začala jsem vést kurzy jógy pro dospělé.
A nakonec jsem se potkala s Hormonální jógovou terapií dle Dinah Rodrigues. Ač jsem sama žádné velké zdravotní potíže neměla, brala jsem to jako skvělou prevenci k tomu, abych se jako žena ve svém věku cítila stále tak skvěle! Tuto přírodní a holistickou metodu jsem na sobě poctivě praktikovala 3 roky, než jsem se sama rozhodla stát se certifikovanou lektorkou a tuto úžasnou metodu předávat dalším ženám. A co mě přesvědčilo, kromě výsledků vyzkoušených sama na sobě, že se vydám právě touto cestou? Bylo to osobní setkání s autorkou této metody, které je dnes již 91 let. Věřím, že takto vitální, energická a krásná jako Dinah Rodrigues ve svém věku je, by chtěla být každá žena!
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 8 nocí
(dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením )
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 noci
Program se Šárkou ( vč. individuálních konzultací a skript)
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
Letenku Praha – Bali – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se však bude pohybovat dle nabídky v době zakoupení - cca 16 -24 000 Kč.)
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje, Obědy a večeře mimo uvedeného (doporučené kapesné cca 350 Kč na den)
 

 

Den 1
Odpolední let z Prahy na Bali letem společnosti Emirates

Den 2
Večerní přílet na Bali. Ubytování v oblasti balijské vysočiny, u vesnice Sidemen./4 noci na jednom místě/

Den 3
První blok semináře s HJT. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany / cena masáže není součásti ceny zájezdu/ Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou ohňovou ceremonií.

Den 4
Druhý blok semináře s HJT. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali -Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky GunungAgung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.

Den 5
Třetí blok semináře s HJT. Nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny.

Den 6
Čtvrtý blok semináře s HJT. Vaření v rýžových polích Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů. Odsud se přesuneme na východní pobřeží do klidného letoviska Candidasa./5 nocí na jednom místě/

Den 7
Relaxace na bílé pláži PantaiPasirPutih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. V tomto městečku je možnost navštívit různé salóny krásy a nechat se rozmazlovat.

Den 8
Ráno výšlap na chrám Lempuyang. Návštěva nádherného vodního paláce TamanUjung aromantických královských vodních zahrad TirtaGangga.

Den 9
Ráno procvičení sestavy HJT. Celodenní relaxace. Pro zájemce návštěva bílé pláže – PantaiPasirPutih.

Den 10
Ráno procvičení sestavy HJT. Celodenní relaxace. Pro zájemce návštěva bílé pláže – PantaiPasirPutih.

Den 11
Dopoledne přejezd do centra ostrova do městečka UBUD. Po cestě návštěva chrámu GoaLawah. Tento chrám je důležitý pro všechny Balijce neboť zde probíhají důležité ceremonie měsíc po kremaci. Ta je pro hinduisty zásadním předělem na cestě duše do další úrovně. Odpoledne relaxace v hotelu s krásnými zahradami. /3 noci na jednom místě/

Den 12
Výlet do TirtaEmpul–jednoho z nejposvátnějších balijských vodních paláců, který je proslavený pro své prameny, jež mají očisťující účinkyna těle i na duši. Odpoledne možná procházka rýžovými poli či odpočinek při masáži. Možnost návštěvy vědmy.

Den 13
Ráno procvičení sestavy HJT. Volný den v UBUDU. Pro zájemce možná návštěva místní vědmy. Večer navštívíme tradiční balijské představení Kecak v Ubudu.

Den 14
Dopoledne možnost nákupů na proslaveném ubudském tržišti nebo relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Večerní odlet do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy